Hry Zdarma

Turtix

Hry adventúry

Turtix

Turtix Hodnotenie: 6/10

Turtix hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Turtix nevedeli, čo by sa stalo, keď sa pokúšal odlievania mocné kúzlo bez dozoru svojho učiteľa. Keď stratil kontrolu nad mágiou a zničil jeden amulet, že udržiavať mier a harmóniu vo svojom svete, myslel si, že najhoršie bolo stalo. Potom sa dozvedel, že temné sily napadli päť ostrovov bol unesený a všetky mladé korytnačky zo školy Magic! Stanovené dať veci do poriadku, je statečný a chvályhodné Turtix stanovené na záchranu svojich priateľov a zhromaždiť rozptýlené kúsky na amulet. Ale on potrebuje vašu pomoc. Budete sprievodca Turtix prostredníctvom krásna hra svetov otváranie vizuálnej detail. V celej vašej cesty, budete sa stretávajú s novými nepriateľmi a prekonať je s mozgy a obratnosť. A budete vykonávať oslepujúce dvojaký-skoky ako zbierajú drahokamov a hľadať pre mladé korytnačky.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 78586 krát on-line. Poradie 173 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 13402 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 78586 krát
Turtix

Turtix, platformou, podloubí,

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Turtix pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Adventúry flash hra s názvom Turtix. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Turtix , a to sa týka Adventúry. Naša nová hra Turtix je jedna z najlepších hier Adventúry nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Turtix, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Turtix
SPÄŤ

Adventúry najhranejšie hry

Bowja sa Ninja 2 Hrať ►

Bowja sa ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasov
Odohrané
65946
krát

Bowja na Ninja je späť! To, že je čas na misiu na zhabanie zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použitie myši kliknúť na objekty a miesta na obrazovke pokroku prostredníctvom hry. Keď kurzor je biela šípka ikona potom majú možnosť urobiť ťah. Keď kurzor je pradiarenského červená šípka potom budete musieť počkať. Keď kurzor je ručné ikonu potom môžete kliknúť na objekt alebo lokalitu ste smerovali na.

Ramayana Hrať ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4462 hlasov
Odohrané
44227
krát

Táto hra je založená na epos Ramayana, v ktorej kráľ Rama snaží priviesť späť svoju ženu, ako bola unesená jej brat Ravana. Rama musí zbierať tri ashtras (zbrane) zabiť Ravana a získať svoju ženu späť Sita. Návod: Pomocou klávesov so šípkami presuňte, medzera na skok a kontrola kľúč k strieľať.

Letec Hrať ►

Letec

6
6 z 10 - 5232 hlasov
Odohrané
31919
krát

V tejto hre, ste človek, ktorý letí. Pre to, budete pomocou klávesov so šípkami