Hry Zdarma

Chráňte pomaranča

Hry adventúry

Chráňte pomaranča

Chráňte pomaranča Hodnotenie: 7/10

Chráňte pomaranča hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Tam je svet nepriateľský k pomaranča a vy budete musieť chrániť tieto plody všetkých nebezpečenstiev, ktoré im hrozia. Musíte umiestniť pomaranča na bezpečnom mieste a chrániť ich pred kyslým dažďom. Hra s karikatúra estetikou, že budete musieť chrániť pomaranča z mrakov, ktoré zahodiť kvapky kyseliny, ktoré zabíjajú pomaranča. Musíte počítať najlepšie miesto, aby sa na ne, alebo ako sa dostať ovocie na bezpečné miesto. Každá úroveň je oveľa zložitejšie, než posledný. Pomocou myši na miesto, ovocie alebo uistite sa, že sa k nemu dostať miesto.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 8185 krát on-line. Poradie 3510 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 7.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnotenie na základe 100 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 8185 krát
Chráňte pomaranča

Prežite dobrodružstvo ochrany na pomaranče, tieto plody sú ohrozené a zabitý kyseliny dažďové mraky, ktoré zahodiť kvapky, ktoré ničia. Musíte nosiť oranžové plody alebo postaviť bezpečné útočisko pre ne. S estetické a zábavnej hudby, budete musieť urobiť rad pohybov na vybudovanie bezpečného prostredia pre nich. Mraky prejsť po oblohe a klesla kyslé dažďové kvapky, ktoré sú škodlivé. Je to silne podobá estetické pernatá zver, ale opäť je to sranda nápad.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Chráňte pomaranča pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Adventúry flash hra s názvom Chráňte pomaranča. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Chráňte pomaranča , a to sa týka Adventúry. Naša nová hra Chráňte pomaranča je jedna z najlepších hier Adventúry nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Chráňte pomaranča, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Chráňte pomaranča
SPÄŤ

Adventúry najhranejšie hry

Turtix Hrať ►

Turtix

6
6 z 10 - 13402 hlasov
Odohrané
78585
krát

Turtix nevedeli, čo by sa stalo, keď sa pokúšal odlievania mocné kúzlo bez dozoru svojho učiteľa. Keď stratil kontrolu nad mágiou a zničil jeden amulet, že udržiavať mier a harmóniu vo svojom svete, myslel si, že najhoršie bolo stalo. Potom sa dozvedel, že temné sily napadli päť ostrovov bol unesený a všetky mladé korytnačky zo školy Magic! Stanovené dať veci do poriadku, je statečný a chvályhodné Turtix stanovené na z ...

Bowja sa Ninja 2 Hrať ►

Bowja sa ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasov
Odohrané
65943
krát

Bowja na Ninja je späť! To, že je čas na misiu na zhabanie zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použitie myši kliknúť na objekty a miesta na obrazovke pokroku prostredníctvom hry. Keď kurzor je biela šípka ikona potom majú možnosť urobiť ťah. Keď kurzor je pradiarenského červená šípka potom budete musieť počkať. Keď kurzor je ručné ikonu potom môžete kliknúť na objekt alebo lokalitu ste smerovali na.

Ramayana Hrať ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4462 hlasov
Odohrané
44226
krát

Táto hra je založená na epos Ramayana, v ktorej kráľ Rama snaží priviesť späť svoju ženu, ako bola unesená jej brat Ravana. Rama musí zbierať tri ashtras (zbrane) zabiť Ravana a získať svoju ženu späť Sita. Návod: Pomocou klávesov so šípkami presuňte, medzera na skok a kontrola kľúč k strieľať.