Hry Zdarma

elektrické chlapec

Hry adventúry

Elektrické chlapec

Elektrické chlapec Hodnotenie: 4/10

Elektrické chlapec hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Tento blond vlasy chlapec má elektrické sily, a on hrá v tomto grafickom dobrodružstvo. Ak chcete ovládať hru budete potrebovať iba počítač myšou. Musíte kliknúť na položky, ktoré vidíte na scéne a musíte vyčistiť cestu pre hrdinu. Ak si myslíte, že človek môže prejsť úroveň bez akýchkoľvek problémov, kliknite na neho a on začne chodiť do ďalšej úrovne. V priebehu tejto hre budete musieť dávať pozor na každý detail, riešiť hádanky a hádanky a čeliť nepriateľom a stále silné roboty.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7107 krát on-line. Poradie 3625 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 4.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnotenie na základe 10 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7107 krát
elektrické chlapec

V grafických adventúr, vždy by ste mali venovať veľkú pozornosť všetkým prvkom, ktoré nás obklopujú. Čokoľvek môže byť užitočným nástrojom na dosiahnutie nášho cieľa. Môžete tiež vyriešiť niektoré hádanky odomknúť dvere a ísť ďalej. Tento žáner videohier sa stala populárnou v desaťročiach 80. a 90. rokov. V týchto rokoch sa objavil mnoho počítačových hier tohto žánru, a oni boli veľmi návykové hry, ktorá nútení premýšľať.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom elektrické chlapec pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Adventúry flash hra s názvom elektrické chlapec. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra elektrické chlapec , a to sa týka Adventúry. Naša nová hra elektrické chlapec je jedna z najlepších hier Adventúry nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom elektrické chlapec, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

elektrické chlapec
SPÄŤ

Adventúry najhranejšie hry

Turtix Hrať ►

Turtix

6
6 z 10 - 13402 hlasov
Odohrané
78586
krát

Turtix nevedeli, čo by sa stalo, keď sa pokúšal odlievania mocné kúzlo bez dozoru svojho učiteľa. Keď stratil kontrolu nad mágiou a zničil jeden amulet, že udržiavať mier a harmóniu vo svojom svete, myslel si, že najhoršie bolo stalo. Potom sa dozvedel, že temné sily napadli päť ostrovov bol unesený a všetky mladé korytnačky zo školy Magic! Stanovené dať veci do poriadku, je statečný a chvályhodné Turtix stanovené na z ...

Bowja sa Ninja 2 Hrať ►

Bowja sa ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasov
Odohrané
65946
krát

Bowja na Ninja je späť! To, že je čas na misiu na zhabanie zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použitie myši kliknúť na objekty a miesta na obrazovke pokroku prostredníctvom hry. Keď kurzor je biela šípka ikona potom majú možnosť urobiť ťah. Keď kurzor je pradiarenského červená šípka potom budete musieť počkať. Keď kurzor je ručné ikonu potom môžete kliknúť na objekt alebo lokalitu ste smerovali na.

Ramayana Hrať ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4462 hlasov
Odohrané
44227
krát

Táto hra je založená na epos Ramayana, v ktorej kráľ Rama snaží priviesť späť svoju ženu, ako bola unesená jej brat Ravana. Rama musí zbierať tri ashtras (zbrane) zabiť Ravana a získať svoju ženu späť Sita. Návod: Pomocou klávesov so šípkami presuňte, medzera na skok a kontrola kľúč k strieľať.