Hry Zdarma

Hasiči

Hry adventúry

Hasiči

Hasiči Hodnotenie: 7/10

Hasiči hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Hra, v ktorej hasiči majú na hasenie požiaru. Tam bol oheň a budete musieť ísť s hadicou uhasiť požiar. Plamene vnútri domov, budov a ulíc. Musíte sa kontrolovať tlak vody a smer k dosiahnutiu všetkých požiarov a hasenie požiarov. Kliknite na tlačidlo myši ovládať smer prúdu vody z hadice. Vypnite všetky ohňa, ako vyprší čas k víťazstvu.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 6012 krát on-line. Poradie 3608 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 7.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnotenie na základe 34 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 6012 krát
Hasiči

Hasiči dorazí na scénu ohňa, horiace budovy a musí zachrániť všetky. V tejto hre ste jeden z tých hasičov profesionálov, ktorí potrebujú ukončiť každý z ohnísk, kde plamene sa dovnútra alebo von dymu. Cieľ hadicu a zasiahol prúd vody v správnom smere a v správnom uhle tak, aby sa voda dostane každý z bodov. Niekedy budete musieť robiť to cez okná na mokrej nábytok vnútri.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Hasiči pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Adventúry flash hra s názvom Hasiči. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Hasiči , a to sa týka Adventúry. Naša nová hra Hasiči je jedna z najlepších hier Adventúry nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Hasiči, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Hasiči
SPÄŤ

Adventúry najhranejšie hry

Turtix Hrať ►

Turtix

6
6 z 10 - 13402 hlasov
Odohrané
78586
krát

Turtix nevedeli, čo by sa stalo, keď sa pokúšal odlievania mocné kúzlo bez dozoru svojho učiteľa. Keď stratil kontrolu nad mágiou a zničil jeden amulet, že udržiavať mier a harmóniu vo svojom svete, myslel si, že najhoršie bolo stalo. Potom sa dozvedel, že temné sily napadli päť ostrovov bol unesený a všetky mladé korytnačky zo školy Magic! Stanovené dať veci do poriadku, je statečný a chvályhodné Turtix stanovené na z ...

Bowja sa Ninja 2 Hrať ►

Bowja sa ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasov
Odohrané
65946
krát

Bowja na Ninja je späť! To, že je čas na misiu na zhabanie zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použitie myši kliknúť na objekty a miesta na obrazovke pokroku prostredníctvom hry. Keď kurzor je biela šípka ikona potom majú možnosť urobiť ťah. Keď kurzor je pradiarenského červená šípka potom budete musieť počkať. Keď kurzor je ručné ikonu potom môžete kliknúť na objekt alebo lokalitu ste smerovali na.

Ramayana Hrať ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4462 hlasov
Odohrané
44227
krát

Táto hra je založená na epos Ramayana, v ktorej kráľ Rama snaží priviesť späť svoju ženu, ako bola unesená jej brat Ravana. Rama musí zbierať tri ashtras (zbrane) zabiť Ravana a získať svoju ženu späť Sita. Návod: Pomocou klávesov so šípkami presuňte, medzera na skok a kontrola kľúč k strieľať.