Hry Zdarma

Krádež ako zlodej

Hry adventúry

Krádež ako zlodej

Krádež ako zlodej Hodnotenie: 8/10

Krádež ako zlodej hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Mať priateľku, ktorá chce drahé veci. Ak chcete s ňou oženiť budete musieť kúpiť šperky, autá a drahé položky. Potrebujete peniaze nemáme, takže budete musieť kradnúť získať peniaze. Musíte ukradnúť po celom meste. Prihlásiť sa domov a zbierať peniaze na ulici. Musíte sa vyhnúť polícii, ktorá sleduje bezpečnosť mesta. Útek policajné auto na ďalšie časti naďalej kradnúť. Na každej obrazovke kúpiť to, čo vaša priateľka požiada, aby ste sa s ňou oženiť na konci hry.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 6355 krát on-line. Poradie 3570 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 8.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hodnotenie na základe 8 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 6355 krát
Krádež ako zlodej

Musíte byť obchodné kradnúť zlodej celomestskej. Domy sú uzavreté, ale môžete otvoriť dvere, cennosti vnútri. Prechádzka po uliciach hľadajú peniaze a šperky sa dostať. Policajti hliadkujú v uliciach hľadajú zlodeja. Musíte byť rýchly a nenápadný, že agenti nemajú chytí. Ak ste Získané susedstve, aby vaše auto prejsť na ďalšie oblasti. Na konci každého prístupu obrazovky do nákupnej zóny ísť dostať veci, ktoré vaša priateľka chce mať, ako luxusné automobily alebo šperky.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Krádež ako zlodej pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Adventúry flash hra s názvom Krádež ako zlodej. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Krádež ako zlodej , a to sa týka Adventúry. Naša nová hra Krádež ako zlodej je jedna z najlepších hier Adventúry nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Krádež ako zlodej, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Krádež ako zlodej
SPÄŤ

Adventúry najhranejšie hry

Turtix Hrať ►

Turtix

6
6 z 10 - 13402 hlasov
Odohrané
78586
krát

Turtix nevedeli, čo by sa stalo, keď sa pokúšal odlievania mocné kúzlo bez dozoru svojho učiteľa. Keď stratil kontrolu nad mágiou a zničil jeden amulet, že udržiavať mier a harmóniu vo svojom svete, myslel si, že najhoršie bolo stalo. Potom sa dozvedel, že temné sily napadli päť ostrovov bol unesený a všetky mladé korytnačky zo školy Magic! Stanovené dať veci do poriadku, je statečný a chvályhodné Turtix stanovené na z ...

Bowja sa Ninja 2 Hrať ►

Bowja sa ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasov
Odohrané
65947
krát

Bowja na Ninja je späť! To, že je čas na misiu na zhabanie zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použitie myši kliknúť na objekty a miesta na obrazovke pokroku prostredníctvom hry. Keď kurzor je biela šípka ikona potom majú možnosť urobiť ťah. Keď kurzor je pradiarenského červená šípka potom budete musieť počkať. Keď kurzor je ručné ikonu potom môžete kliknúť na objekt alebo lokalitu ste smerovali na.

Ramayana Hrať ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4462 hlasov
Odohrané
44227
krát

Táto hra je založená na epos Ramayana, v ktorej kráľ Rama snaží priviesť späť svoju ženu, ako bola unesená jej brat Ravana. Rama musí zbierať tri ashtras (zbrane) zabiť Ravana a získať svoju ženu späť Sita. Návod: Pomocou klávesov so šípkami presuňte, medzera na skok a kontrola kľúč k strieľať.