Hry Zdarma

labyrint dverí

Hry adventúry

Labyrint dverí

Labyrint dverí Hodnotenie: 10/10

Labyrint dverí hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Otvorte dvere hradu ísť cestou, ktorá vás vedie k princeznej. Musíte ísť otvoriť dvere k zbierať predmety, ktoré vám umožnia prekonať prekážky v ceste. Zabite príšery s peniazmi alebo predmety, ktoré idú zberných na ceste k dosiahnutiu najďalej. Princ zachrániť princeznú.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 6990 krát on-line. Poradie 3654 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 10.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Hodnotenie na základe 2 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 6990 krát
labyrint dverí

Hra, kde budete musieť brúsiť rôzne brány každej z obrazoviek. Musíte prekonať rôzne úrovne. V každej z obrazoviek nájdete monštrá, že máte buď zabiť, alebo predmety, ktoré si môžete vybrať. Objekty, ktoré nájdete na displeji sú vhodné pre tých, ktorí zabiť príšery, alebo kúpiť prechod na ďalšiu úroveň.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom labyrint dverí pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Adventúry flash hra s názvom labyrint dverí. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra labyrint dverí , a to sa týka Adventúry. Naša nová hra labyrint dverí je jedna z najlepších hier Adventúry nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom labyrint dverí, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

labyrint dverí
SPÄŤ

Adventúry najhranejšie hry

Turtix Hrať ►

Turtix

6
6 z 10 - 13402 hlasov
Odohrané
78586
krát

Turtix nevedeli, čo by sa stalo, keď sa pokúšal odlievania mocné kúzlo bez dozoru svojho učiteľa. Keď stratil kontrolu nad mágiou a zničil jeden amulet, že udržiavať mier a harmóniu vo svojom svete, myslel si, že najhoršie bolo stalo. Potom sa dozvedel, že temné sily napadli päť ostrovov bol unesený a všetky mladé korytnačky zo školy Magic! Stanovené dať veci do poriadku, je statečný a chvályhodné Turtix stanovené na z ...

Bowja sa Ninja 2 Hrať ►

Bowja sa ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasov
Odohrané
65946
krát

Bowja na Ninja je späť! To, že je čas na misiu na zhabanie zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použitie myši kliknúť na objekty a miesta na obrazovke pokroku prostredníctvom hry. Keď kurzor je biela šípka ikona potom majú možnosť urobiť ťah. Keď kurzor je pradiarenského červená šípka potom budete musieť počkať. Keď kurzor je ručné ikonu potom môžete kliknúť na objekt alebo lokalitu ste smerovali na.

Ramayana Hrať ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4462 hlasov
Odohrané
44227
krát

Táto hra je založená na epos Ramayana, v ktorej kráľ Rama snaží priviesť späť svoju ženu, ako bola unesená jej brat Ravana. Rama musí zbierať tri ashtras (zbrane) zabiť Ravana a získať svoju ženu späť Sita. Návod: Pomocou klávesov so šípkami presuňte, medzera na skok a kontrola kľúč k strieľať.