Hry Zdarma

Lukostrelec z kráľovstva

Hry adventúry

Lukostrelec z kráľovstva

Lukostrelec z kráľovstva Hodnotenie: 7/10

Lukostrelec z kráľovstva hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Princezná bola unesená veľký drak a lukostrelec musí poraziť nepriateľov, aby ju zachránil. Ak chcete presunúť znak, ktorý môžete použiť klávesov so šípkami alebo WASD. Pomocou počítačovej myši, mali by ste zamerať na svojich súperov, aby ich všetky poraziť svojimi šípmi.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7187 krát on-line. Poradie 3628 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 7.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnotenie na základe 12 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7187 krát
Lukostrelec z kráľovstva

V tejto stredovekej hry dobrodružné hry a RPG hry so zmiešanými platformami a fotografovanie. Znak ovládať je lukostrelec a počas svojho dobrodružstva nájdete predmety a zbrane, ktoré vaša postava môže použiť. Zakaždým, keď máte novú položku, nezabudnite ju vybaviť.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Lukostrelec z kráľovstva pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Adventúry flash hra s názvom Lukostrelec z kráľovstva. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Lukostrelec z kráľovstva , a to sa týka Adventúry. Naša nová hra Lukostrelec z kráľovstva je jedna z najlepších hier Adventúry nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Lukostrelec z kráľovstva, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Lukostrelec z kráľovstva
SPÄŤ

Adventúry najhranejšie hry

Turtix Hrať ►

Turtix

6
6 z 10 - 13402 hlasov
Odohrané
78586
krát

Turtix nevedeli, čo by sa stalo, keď sa pokúšal odlievania mocné kúzlo bez dozoru svojho učiteľa. Keď stratil kontrolu nad mágiou a zničil jeden amulet, že udržiavať mier a harmóniu vo svojom svete, myslel si, že najhoršie bolo stalo. Potom sa dozvedel, že temné sily napadli päť ostrovov bol unesený a všetky mladé korytnačky zo školy Magic! Stanovené dať veci do poriadku, je statečný a chvályhodné Turtix stanovené na z ...

Bowja sa Ninja 2 Hrať ►

Bowja sa ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasov
Odohrané
65946
krát

Bowja na Ninja je späť! To, že je čas na misiu na zhabanie zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použitie myši kliknúť na objekty a miesta na obrazovke pokroku prostredníctvom hry. Keď kurzor je biela šípka ikona potom majú možnosť urobiť ťah. Keď kurzor je pradiarenského červená šípka potom budete musieť počkať. Keď kurzor je ručné ikonu potom môžete kliknúť na objekt alebo lokalitu ste smerovali na.

Ramayana Hrať ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4462 hlasov
Odohrané
44227
krát

Táto hra je založená na epos Ramayana, v ktorej kráľ Rama snaží priviesť späť svoju ženu, ako bola unesená jej brat Ravana. Rama musí zbierať tri ashtras (zbrane) zabiť Ravana a získať svoju ženu späť Sita. Návod: Pomocou klávesov so šípkami presuňte, medzera na skok a kontrola kľúč k strieľať.