Hry Zdarma

Lukostrelec

Hry adventúry

Lukostrelec

Lukostrelec Hodnotenie: 7/10

Lukostrelec hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Ste bojovník lukostrelec, ktorý musí chrániť hrad pred pravekých ľudí, ktorí sa na vás zaútočí. Bude strieľať šípy, objekt alebo strelné zbrane proti nim, aby ich zastavil. Návykové a zábavné bojovať a akčné dobrodružstvo. Už Robin Hood, ktorý bojuje proti nepriateľom. Ovládanie: Pomocou myši a kliknite na cieľ hádzať alebo strieľať.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 5746 krát on-line. Poradie 2895 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 7.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnotenie na základe 18 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 5746 krát
Lukostrelec

Ste statočný bojovník obrnený o 3 typy zbraní. Vyvolá objekt, ťažké ovládanie, vysoké škody a využívanie energie do baru vyvolaná. Spustite šípku, normálne kontrolu, nízke poškodenie. Použite rýchly iný. Zbrane, jednoduché ovládanie, stredné poškodenie. Použite dlhé iný.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Lukostrelec pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Adventúry flash hra s názvom Lukostrelec. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Lukostrelec , a to sa týka Adventúry. Naša nová hra Lukostrelec je jedna z najlepších hier Adventúry nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Lukostrelec, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Lukostrelec
SPÄŤ

Adventúry najhranejšie hry

Turtix Hrať ►

Turtix

6
6 z 10 - 13398 hlasov
Odohrané
75172
krát

Turtix nevedeli, čo by sa stalo, keď sa pokúšal odlievania mocné kúzlo bez dozoru svojho učiteľa. Keď stratil kontrolu nad mágiou a zničil jeden amulet, že udržiavať mier a harmóniu vo svojom svete, myslel si, že najhoršie bolo stalo. Potom sa dozvedel, že temné sily napadli päť ostrovov bol unesený a všetky mladé korytnačky zo školy Magic! Stanovené dať veci do poriadku, je statečný a chvályhodné Turtix stanovené na z ...

Bowja sa Ninja 2 Hrať ►

Bowja sa ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasov
Odohrané
62668
krát

Bowja na Ninja je späť! To, že je čas na misiu na zhabanie zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použitie myši kliknúť na objekty a miesta na obrazovke pokroku prostredníctvom hry. Keď kurzor je biela šípka ikona potom majú možnosť urobiť ťah. Keď kurzor je pradiarenského červená šípka potom budete musieť počkať. Keď kurzor je ručné ikonu potom môžete kliknúť na objekt alebo lokalitu ste smerovali na.

Ramayana Hrať ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4460 hlasov
Odohrané
40998
krát

Táto hra je založená na epos Ramayana, v ktorej kráľ Rama snaží priviesť späť svoju ženu, ako bola unesená jej brat Ravana. Rama musí zbierať tri ashtras (zbrane) zabiť Ravana a získať svoju ženu späť Sita. Návod: Pomocou klávesov so šípkami presuňte, medzera na skok a kontrola kľúč k strieľať.