Hry Zdarma

Poklady na Dne Morí

Hry adventúry

Poklady na dne morí

Poklady na Dne Morí Hodnotenie: 10/10

Poklady na dne morí hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto online hre budete musieť odhaliť všetky tri trasy na Kaluha trojuholníka nájsť čo najviac pokladov je to možné! Súprava svoj ​​ponorku s cieľom dosiahnuť väčšiu hĺbky! Napríklad, viac pokovovanie rovná väčšiu odolnosť voči tlaku! Delfíny, ktoré nájdete niekedy vám rady. Dávajte si pozor na žraloky. Pomocou klávesov so šípkami pre navigáciu lode a medzerníka k poklesu ponorku. Akonáhle ponorka je vynechaný, nájsť poklad, a stlačte kláves A chytiť to.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 6651 krát on-line. Poradie 3592 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 10.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Hodnotenie na základe 2 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 6651 krát
Poklady na Dne Morí

Akonáhle ste pod vodou, budete musieť dávať pozor na niekoľko vecí, aby prežili. Po prvé, vyhnúť sa žralokmi. Ale tri meradlá, ktorá sa objaví je tiež veľmi dôležité. Jeden vám povie kyslík k dispozícii vo vnútri ponorky, ktoré budete môcť vyriešiť tým, že jednoducho lezenie na povrch. Druhý vám povie, tlak, že ponorka sa presadiť, čo znamená, že budete jednoducho musieť vyhnúť ísť príliš hlboko pod povrchom. Konečne, budete musieť vrátiť na loď skôr, než sa batéria vyčerpá.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Poklady na Dne Morí pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Adventúry flash hra s názvom Poklady na Dne Morí. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Poklady na Dne Morí , a to sa týka Adventúry. Naša nová hra Poklady na Dne Morí je jedna z najlepších hier Adventúry nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Poklady na Dne Morí, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Poklady na Dne Morí
SPÄŤ

Adventúry najhranejšie hry

Turtix Hrať ►

Turtix

6
6 z 10 - 13402 hlasov
Odohrané
78586
krát

Turtix nevedeli, čo by sa stalo, keď sa pokúšal odlievania mocné kúzlo bez dozoru svojho učiteľa. Keď stratil kontrolu nad mágiou a zničil jeden amulet, že udržiavať mier a harmóniu vo svojom svete, myslel si, že najhoršie bolo stalo. Potom sa dozvedel, že temné sily napadli päť ostrovov bol unesený a všetky mladé korytnačky zo školy Magic! Stanovené dať veci do poriadku, je statečný a chvályhodné Turtix stanovené na z ...

Bowja sa Ninja 2 Hrať ►

Bowja sa ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasov
Odohrané
65946
krát

Bowja na Ninja je späť! To, že je čas na misiu na zhabanie zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použitie myši kliknúť na objekty a miesta na obrazovke pokroku prostredníctvom hry. Keď kurzor je biela šípka ikona potom majú možnosť urobiť ťah. Keď kurzor je pradiarenského červená šípka potom budete musieť počkať. Keď kurzor je ručné ikonu potom môžete kliknúť na objekt alebo lokalitu ste smerovali na.

Ramayana Hrať ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4462 hlasov
Odohrané
44227
krát

Táto hra je založená na epos Ramayana, v ktorej kráľ Rama snaží priviesť späť svoju ženu, ako bola unesená jej brat Ravana. Rama musí zbierať tri ashtras (zbrane) zabiť Ravana a získať svoju ženu späť Sita. Návod: Pomocou klávesov so šípkami presuňte, medzera na skok a kontrola kľúč k strieľať.