Hry Zdarma

Preskúmajte Hrad

Hry adventúry

Preskúmajte hrad

Preskúmajte Hrad Hodnotenie: 7/10

Preskúmajte hrad hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Kedysi dávno, v mestečku Ichbindubistburg žili Eine lukostrelec a Kleine bombardér, sestra a brat. Jedného dňa sa rozhodli, že sa vydali hľadať lepší šťastie vo vzdialených krajinách. Bolo majú nejaký plán? Samozrejme, že nie! A teraz ste sa zistiť, ako nečakane ako neplánované výlet môže ísť! Pomocou klávesov so šípkami pohybovať svoju postavu, a dávajte pozor na cvičenie nájdete na ceste, pretože sa dozviete veci, ako je dvojitých skok, ktorý je stlačením skoku znovu tlačidlo v hornej časti skoku ísť ešte vyššie.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 8411 krát on-line. Poradie 2939 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 7.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnotenie na základe 26 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 8411 krát
Preskúmajte Hrad

Toto je príbeh dvoch šťastných darebákov, ktorých mená sú Eine (dievča) a Kleine (chlapec), ktorý vyrazil na výlet, ktorý nemá zvláštne plány. A stalo sa to tak, že sa stretol veľa dobrodružstiev na ceste.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Preskúmajte Hrad pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Adventúry flash hra s názvom Preskúmajte Hrad. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Preskúmajte Hrad , a to sa týka Adventúry. Naša nová hra Preskúmajte Hrad je jedna z najlepších hier Adventúry nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Preskúmajte Hrad, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Preskúmajte Hrad
SPÄŤ

Adventúry najhranejšie hry

Turtix Hrať ►

Turtix

6
6 z 10 - 13402 hlasov
Odohrané
78585
krát

Turtix nevedeli, čo by sa stalo, keď sa pokúšal odlievania mocné kúzlo bez dozoru svojho učiteľa. Keď stratil kontrolu nad mágiou a zničil jeden amulet, že udržiavať mier a harmóniu vo svojom svete, myslel si, že najhoršie bolo stalo. Potom sa dozvedel, že temné sily napadli päť ostrovov bol unesený a všetky mladé korytnačky zo školy Magic! Stanovené dať veci do poriadku, je statečný a chvályhodné Turtix stanovené na z ...

Bowja sa Ninja 2 Hrať ►

Bowja sa ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasov
Odohrané
65943
krát

Bowja na Ninja je späť! To, že je čas na misiu na zhabanie zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použitie myši kliknúť na objekty a miesta na obrazovke pokroku prostredníctvom hry. Keď kurzor je biela šípka ikona potom majú možnosť urobiť ťah. Keď kurzor je pradiarenského červená šípka potom budete musieť počkať. Keď kurzor je ručné ikonu potom môžete kliknúť na objekt alebo lokalitu ste smerovali na.

Ramayana Hrať ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4462 hlasov
Odohrané
44226
krát

Táto hra je založená na epos Ramayana, v ktorej kráľ Rama snaží priviesť späť svoju ženu, ako bola unesená jej brat Ravana. Rama musí zbierať tri ashtras (zbrane) zabiť Ravana a získať svoju ženu späť Sita. Návod: Pomocou klávesov so šípkami presuňte, medzera na skok a kontrola kľúč k strieľať.