Hry Zdarma

Rez lano na šibenici

Hry adventúry

Rez lano na šibenici

Rez lano na šibenici Hodnotenie: 5/10

Rez lano na šibenici hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Dokážte váš cieľ s lukom, ako budete musieť znížiť lano na šibenicu, kde sú vaši priatelia strelou s šípkou, bez toho aby im ublížiť. Musíte sa zamerať na lúk a strieľať na šípku v smere a sily potrebnej znížiť lano je drží. Musíte dávať pozor, aby ublížil svojich priateľov s šípkami, tri ťahy, ktoré zomrú. Môžete použiť svoju zbraň, aby zabil katy, ktorí sledujú šibenicu. Máš obmedzený čas na každej obrazovke. Osloboďte svojich priateľov a ukázať svoj ​​cieľ s lukom a šípmi.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7614 krát on-line. Poradie 3528 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 32 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7614 krát
Rez lano na šibenici

Hra zručnosť a presnosť, v ktorej používate lúk. Musíte presne mieriť a vypočítať smer a silu potrebnú dobre. Musíte znížiť lano, ktoré je zavesené, kde sú vaši priatelia. Môžete použiť zbraň, aby zabil katy, ktoré majú svoje uväznených kamarátov. Rez lana pred dusí, máte obmedzený čas prejsť každú obrazovku. Musíte oslobodiť svojich priateľov pred tým, než sa utopí. Existuje časový limit prejsť každú úroveň, a že všetky postavy sú prepustený nezranený.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Rez lano na šibenici pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Adventúry flash hra s názvom Rez lano na šibenici. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Rez lano na šibenici , a to sa týka Adventúry. Naša nová hra Rez lano na šibenici je jedna z najlepších hier Adventúry nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Rez lano na šibenici, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Rez lano na šibenici
SPÄŤ

Adventúry najhranejšie hry

Turtix Hrať ►

Turtix

6
6 z 10 - 13402 hlasov
Odohrané
78553
krát

Turtix nevedeli, čo by sa stalo, keď sa pokúšal odlievania mocné kúzlo bez dozoru svojho učiteľa. Keď stratil kontrolu nad mágiou a zničil jeden amulet, že udržiavať mier a harmóniu vo svojom svete, myslel si, že najhoršie bolo stalo. Potom sa dozvedel, že temné sily napadli päť ostrovov bol unesený a všetky mladé korytnačky zo školy Magic! Stanovené dať veci do poriadku, je statečný a chvályhodné Turtix stanovené na z ...

Bowja sa Ninja 2 Hrať ►

Bowja sa ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasov
Odohrané
65894
krát

Bowja na Ninja je späť! To, že je čas na misiu na zhabanie zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použitie myši kliknúť na objekty a miesta na obrazovke pokroku prostredníctvom hry. Keď kurzor je biela šípka ikona potom majú možnosť urobiť ťah. Keď kurzor je pradiarenského červená šípka potom budete musieť počkať. Keď kurzor je ručné ikonu potom môžete kliknúť na objekt alebo lokalitu ste smerovali na.

Ramayana Hrať ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4462 hlasov
Odohrané
44206
krát

Táto hra je založená na epos Ramayana, v ktorej kráľ Rama snaží priviesť späť svoju ženu, ako bola unesená jej brat Ravana. Rama musí zbierať tri ashtras (zbrane) zabiť Ravana a získať svoju ženu späť Sita. Návod: Pomocou klávesov so šípkami presuňte, medzera na skok a kontrola kľúč k strieľať.