Hry Zdarma

Rytieri vs Ohyzd

Hry adventúry

Rytieri vs ohyzd

Rytieri vs Ohyzd Hodnotenie: 4/10

Rytieri vs ohyzd hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Ako statočný rytier, to je na vás, aby ste odraziť 50 vlny škriatkov, zlobra a ďalšie hrôzy z pevnosti. Držte ho v barikádach, alebo proti nim bojovať prst až k päte vnútri hradu. Stavať budovy na posilniť svoju pozíciu, odomknúť nové vybavenie, alebo vytvoriť priateľské možnosti vojaka školenia. Vybavte sa s úžasnou zbraní, silný pancier a robustný štíty. Použite "WASD " na pohyb a myši na cieľ a zaútočiť.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 14742 krát on-line. Poradie 1364 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 4.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnotenie na základe 776 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 14742 krát
Rytieri vs Ohyzd

rytier, ohyzd, ľudožrútov, hrad, meč, stredoveké,

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Rytieri vs Ohyzd pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Adventúry flash hra s názvom Rytieri vs Ohyzd. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Rytieri vs Ohyzd , a to sa týka Adventúry. Naša nová hra Rytieri vs Ohyzd je jedna z najlepších hier Adventúry nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Rytieri vs Ohyzd, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Rytieri vs Ohyzd
SPÄŤ

Adventúry najhranejšie hry

Turtix Hrať ►

Turtix

6
6 z 10 - 13402 hlasov
Odohrané
78110
krát

Turtix nevedeli, čo by sa stalo, keď sa pokúšal odlievania mocné kúzlo bez dozoru svojho učiteľa. Keď stratil kontrolu nad mágiou a zničil jeden amulet, že udržiavať mier a harmóniu vo svojom svete, myslel si, že najhoršie bolo stalo. Potom sa dozvedel, že temné sily napadli päť ostrovov bol unesený a všetky mladé korytnačky zo školy Magic! Stanovené dať veci do poriadku, je statečný a chvályhodné Turtix stanovené na z ...

Bowja sa Ninja 2 Hrať ►

Bowja sa ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasov
Odohrané
65462
krát

Bowja na Ninja je späť! To, že je čas na misiu na zhabanie zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použitie myši kliknúť na objekty a miesta na obrazovke pokroku prostredníctvom hry. Keď kurzor je biela šípka ikona potom majú možnosť urobiť ťah. Keď kurzor je pradiarenského červená šípka potom budete musieť počkať. Keď kurzor je ručné ikonu potom môžete kliknúť na objekt alebo lokalitu ste smerovali na.

Ramayana Hrať ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4460 hlasov
Odohrané
43742
krát

Táto hra je založená na epos Ramayana, v ktorej kráľ Rama snaží priviesť späť svoju ženu, ako bola unesená jej brat Ravana. Rama musí zbierať tri ashtras (zbrane) zabiť Ravana a získať svoju ženu späť Sita. Návod: Pomocou klávesov so šípkami presuňte, medzera na skok a kontrola kľúč k strieľať.