Hry Zdarma

Super Dobrodružstvo na Žirafa

Hry adventúry

Super dobrodružstvo na Žirafa

Super Dobrodružstvo na Žirafa Hodnotenie: 7/10

Super dobrodružstvo na Žirafa hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Táto hra je rozkošný on-line hra zadarmo miešacie plošiny hry s RPG hry sa vytvoril priestor pre tejto dobrodružnej hry plnej zábavy. Budú musieť presunúť spôsobilosť úrovne, boj proti monštrá a pomocou svojej schopnosti k postupu. Ovládacie prvky sú WASD a kurzorové klávesy, a budete sa pohybovať a využiť svoje schopnosti, resp. Nenechajte si ujsť túto hru, určite sa vám bude páčiť a tráviť čas zábavné hranie.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 10032 krát on-line. Poradie 2466 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 7.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnotenie na základe 272 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 10032 krát
Super Dobrodružstvo na Žirafa

V platforme hry sú v podstate skákanie z platformy na platformu podporovať v úrovni, ale táto hra je začlenená RPG prvky, ako sú zručnosti, spotrebné predmety, rôzne zbrane a ďalšie spolucestujúcich.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Super Dobrodružstvo na Žirafa pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Adventúry flash hra s názvom Super Dobrodružstvo na Žirafa. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Super Dobrodružstvo na Žirafa , a to sa týka Adventúry. Naša nová hra Super Dobrodružstvo na Žirafa je jedna z najlepších hier Adventúry nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Super Dobrodružstvo na Žirafa, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Super Dobrodružstvo na Žirafa
SPÄŤ

Adventúry najhranejšie hry

Turtix Hrať ►

Turtix

6
6 z 10 - 13402 hlasov
Odohrané
78585
krát

Turtix nevedeli, čo by sa stalo, keď sa pokúšal odlievania mocné kúzlo bez dozoru svojho učiteľa. Keď stratil kontrolu nad mágiou a zničil jeden amulet, že udržiavať mier a harmóniu vo svojom svete, myslel si, že najhoršie bolo stalo. Potom sa dozvedel, že temné sily napadli päť ostrovov bol unesený a všetky mladé korytnačky zo školy Magic! Stanovené dať veci do poriadku, je statečný a chvályhodné Turtix stanovené na z ...

Bowja sa Ninja 2 Hrať ►

Bowja sa ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasov
Odohrané
65943
krát

Bowja na Ninja je späť! To, že je čas na misiu na zhabanie zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použitie myši kliknúť na objekty a miesta na obrazovke pokroku prostredníctvom hry. Keď kurzor je biela šípka ikona potom majú možnosť urobiť ťah. Keď kurzor je pradiarenského červená šípka potom budete musieť počkať. Keď kurzor je ručné ikonu potom môžete kliknúť na objekt alebo lokalitu ste smerovali na.

Ramayana Hrať ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4462 hlasov
Odohrané
44226
krát

Táto hra je založená na epos Ramayana, v ktorej kráľ Rama snaží priviesť späť svoju ženu, ako bola unesená jej brat Ravana. Rama musí zbierať tri ashtras (zbrane) zabiť Ravana a získať svoju ženu späť Sita. Návod: Pomocou klávesov so šípkami presuňte, medzera na skok a kontrola kľúč k strieľať.