Hry Zdarma

Upír

Hry adventúry

Upír

Upír Hodnotenie: 8/10

Upír hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Si upír, ktorý sa musí živiť ľudskou krvou. Upíri majú rad právomocí, ktoré by mali byť použité pre ľudí nenechajte sa chytiť a piť ich krv. Môžete lietať ako netopier z jedného miesta na druhé alebo použiť duševné sily. Musíte sa vyhnúť kríža a cesnak, ktoré vás bolí. Zábavné dobrodružstvo život ako upír.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 6603 krát on-line. Poradie 3576 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 8.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hodnotenie na základe 10 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 6603 krát
Upír

Upír hra, kde budete musieť naučiť byť jedným z nich. Máte všetky magické sily a musia sa naučiť používať k jedlu človeka. Štrajku žien v ich spánku piť ich krv. Musíte sa vyhnúť veci, ktoré vás bolí ako kríža a cesnak. Hrajte ako upír v tejto zábavné dobrodružstvo pre všetky vekové kategórie.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Upír pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Adventúry flash hra s názvom Upír. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Upír , a to sa týka Adventúry. Naša nová hra Upír je jedna z najlepších hier Adventúry nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Upír, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Upír
SPÄŤ

Adventúry najhranejšie hry

Turtix Hrať ►

Turtix

6
6 z 10 - 13402 hlasov
Odohrané
78585
krát

Turtix nevedeli, čo by sa stalo, keď sa pokúšal odlievania mocné kúzlo bez dozoru svojho učiteľa. Keď stratil kontrolu nad mágiou a zničil jeden amulet, že udržiavať mier a harmóniu vo svojom svete, myslel si, že najhoršie bolo stalo. Potom sa dozvedel, že temné sily napadli päť ostrovov bol unesený a všetky mladé korytnačky zo školy Magic! Stanovené dať veci do poriadku, je statečný a chvályhodné Turtix stanovené na z ...

Bowja sa Ninja 2 Hrať ►

Bowja sa ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasov
Odohrané
65943
krát

Bowja na Ninja je späť! To, že je čas na misiu na zhabanie zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použitie myši kliknúť na objekty a miesta na obrazovke pokroku prostredníctvom hry. Keď kurzor je biela šípka ikona potom majú možnosť urobiť ťah. Keď kurzor je pradiarenského červená šípka potom budete musieť počkať. Keď kurzor je ručné ikonu potom môžete kliknúť na objekt alebo lokalitu ste smerovali na.

Ramayana Hrať ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4462 hlasov
Odohrané
44226
krát

Táto hra je založená na epos Ramayana, v ktorej kráľ Rama snaží priviesť späť svoju ženu, ako bola unesená jej brat Ravana. Rama musí zbierať tri ashtras (zbrane) zabiť Ravana a získať svoju ženu späť Sita. Návod: Pomocou klávesov so šípkami presuňte, medzera na skok a kontrola kľúč k strieľať.