Hry Zdarma

Veža Kanthor

Hry adventúry

Veža kanthor

Veža Kanthor Hodnotenie: 9/10

Veža kanthor hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Veža Kanthor je dobrodružná hra, kde musíte prechádzať každej miestnosti veže dosiahnuť do konca. V každom z izieb bude mať turné po prekážky dostať do druhých dverí, sledovať pálky prenasledovanie si, zastrelím ťa čarodejníkov a iné doklady, ktoré budú robiť veci ťažké. Pohyb: Klávesy so šípkami Skok: X Útok: C Strieľať: V Pauza / Aktualizácia: P Stlmiť: M

Krát hral:

Táto hra sa hrá 8057 krát on-line. Poradie 3085 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 9.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
9

Hodnotenie na základe 8 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 8057 krát
Veža Kanthor

Veža Kanthor je návyková adventúra, v ktorej musíte prekonať rôzne miestnosti s rôznymi prekážkami, ktoré musíte skočiť a vyhnúť sa. Klasická hra zábava hrať na vašom počítači. Vyšplhať až na vrchol veže miestnosti izieb, a nie nechať nepriatelia chytiť.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Veža Kanthor pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Adventúry flash hra s názvom Veža Kanthor. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Veža Kanthor , a to sa týka Adventúry. Naša nová hra Veža Kanthor je jedna z najlepších hier Adventúry nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Veža Kanthor, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Veža Kanthor
SPÄŤ

Adventúry najhranejšie hry

Turtix Hrať ►

Turtix

6
6 z 10 - 13402 hlasov
Odohrané
78585
krát

Turtix nevedeli, čo by sa stalo, keď sa pokúšal odlievania mocné kúzlo bez dozoru svojho učiteľa. Keď stratil kontrolu nad mágiou a zničil jeden amulet, že udržiavať mier a harmóniu vo svojom svete, myslel si, že najhoršie bolo stalo. Potom sa dozvedel, že temné sily napadli päť ostrovov bol unesený a všetky mladé korytnačky zo školy Magic! Stanovené dať veci do poriadku, je statečný a chvályhodné Turtix stanovené na z ...

Bowja sa Ninja 2 Hrať ►

Bowja sa ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasov
Odohrané
65943
krát

Bowja na Ninja je späť! To, že je čas na misiu na zhabanie zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použitie myši kliknúť na objekty a miesta na obrazovke pokroku prostredníctvom hry. Keď kurzor je biela šípka ikona potom majú možnosť urobiť ťah. Keď kurzor je pradiarenského červená šípka potom budete musieť počkať. Keď kurzor je ručné ikonu potom môžete kliknúť na objekt alebo lokalitu ste smerovali na.

Ramayana Hrať ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4462 hlasov
Odohrané
44226
krát

Táto hra je založená na epos Ramayana, v ktorej kráľ Rama snaží priviesť späť svoju ženu, ako bola unesená jej brat Ravana. Rama musí zbierať tri ashtras (zbrane) zabiť Ravana a získať svoju ženu späť Sita. Návod: Pomocou klávesov so šípkami presuňte, medzera na skok a kontrola kľúč k strieľať.