Hry Zdarma

Vyhnúť Sa Pasce

Hry adventúry

Vyhnúť sa pasce

Vyhnúť Sa Pasce Hodnotenie: 3/10

Vyhnúť sa pasce hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto zábavnej a návykové flashové hre ste učeň ninja, ktorý má cestovať bludisko zhromažďovať všetky hviezdy a zároveň sa vyhýbať nástrahám, ktoré sa objavia. Zbierať hviezdy a zároveň uhýbať oštepy, palcom a skákať cez jamy. Keď sa dostanete do bodu, ktorý môže pokračovať bez zálohovania poistenia, ak zomriete. A nezabudnite váš pán ninja stráži nad vami. Hru Hrať: Pomocou medzerníka prejsť od hviezdy k hviezde, a preskočiť.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7703 krát on-line. Poradie 3192 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 3.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hodnotenie na základe 4 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7703 krát
Vyhnúť Sa Pasce

Šikovnosť hra, kde musíte spustiť bludisko testy viac, že vás rovnako skok, vyhnúť sa bodce palice alebo oštepy. Každá obrazovka je oveľa ťažšie, než tá predchádzajúca, ale hra je jednoduché hrať a pre všetkých divákov.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Vyhnúť Sa Pasce pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Adventúry flash hra s názvom Vyhnúť Sa Pasce. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Vyhnúť Sa Pasce , a to sa týka Adventúry. Naša nová hra Vyhnúť Sa Pasce je jedna z najlepších hier Adventúry nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Vyhnúť Sa Pasce, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Vyhnúť Sa Pasce
SPÄŤ

Adventúry najhranejšie hry

Turtix Hrať ►

Turtix

6
6 z 10 - 13402 hlasov
Odohrané
78585
krát

Turtix nevedeli, čo by sa stalo, keď sa pokúšal odlievania mocné kúzlo bez dozoru svojho učiteľa. Keď stratil kontrolu nad mágiou a zničil jeden amulet, že udržiavať mier a harmóniu vo svojom svete, myslel si, že najhoršie bolo stalo. Potom sa dozvedel, že temné sily napadli päť ostrovov bol unesený a všetky mladé korytnačky zo školy Magic! Stanovené dať veci do poriadku, je statečný a chvályhodné Turtix stanovené na z ...

Bowja sa Ninja 2 Hrať ►

Bowja sa ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasov
Odohrané
65943
krát

Bowja na Ninja je späť! To, že je čas na misiu na zhabanie zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použitie myši kliknúť na objekty a miesta na obrazovke pokroku prostredníctvom hry. Keď kurzor je biela šípka ikona potom majú možnosť urobiť ťah. Keď kurzor je pradiarenského červená šípka potom budete musieť počkať. Keď kurzor je ručné ikonu potom môžete kliknúť na objekt alebo lokalitu ste smerovali na.

Ramayana Hrať ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4462 hlasov
Odohrané
44226
krát

Táto hra je založená na epos Ramayana, v ktorej kráľ Rama snaží priviesť späť svoju ženu, ako bola unesená jej brat Ravana. Rama musí zbierať tri ashtras (zbrane) zabiť Ravana a získať svoju ženu späť Sita. Návod: Pomocou klávesov so šípkami presuňte, medzera na skok a kontrola kľúč k strieľať.