Hry Zdarma

zachrániť princeznú

Hry adventúry

Zachrániť princeznú

Zachrániť princeznú Hodnotenie: 4/10

Zachrániť princeznú hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto hre budete hrať princa, ktorý musí zachrániť svoju milovanú princeznú cestuje po svete platformy tým, že skočí. Z tohto dobrodružstva, kliknite na tlačidlá so šípkami pohybovať, do strán a hore pre skok. Stlačením medzerníka budete investovať svoje gravitáciu a môžete chodiť na strop. Musíte prekonať rôzne úrovne, každá obrazovka je ťažšie ako ten predchádzajúci. Musíte zničiť nepriateľa a zhromažďovať všetky zlaté mince môžete.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 19156 krát on-line. Poradie 1101 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 4.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnotenie na základe 1062 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 19156 krát
zachrániť princeznú

Plošinovka, v ktorej musíte prekonať každú obrazovku k postupu do ďalšej úrovne. Hladiny sa zvyšujú v ťažkostiach, ako budete postupovať. Ste malý princ, ktorý má prechádzať každej z obrazoviek oslobodiť princeznú. Musíte vziať mince a dostať sa na konci každej úrovne do ďalšej. Môžete použiť medzerníka obrátiť gravitáciu chodiť na streche, ale nemôžete používať príliš mnohokrát.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom zachrániť princeznú pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Adventúry flash hra s názvom zachrániť princeznú. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra zachrániť princeznú , a to sa týka Adventúry. Naša nová hra zachrániť princeznú je jedna z najlepších hier Adventúry nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom zachrániť princeznú, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

zachrániť princeznú
SPÄŤ

Adventúry najhranejšie hry

Turtix Hrať ►

Turtix

6
6 z 10 - 13402 hlasov
Odohrané
78586
krát

Turtix nevedeli, čo by sa stalo, keď sa pokúšal odlievania mocné kúzlo bez dozoru svojho učiteľa. Keď stratil kontrolu nad mágiou a zničil jeden amulet, že udržiavať mier a harmóniu vo svojom svete, myslel si, že najhoršie bolo stalo. Potom sa dozvedel, že temné sily napadli päť ostrovov bol unesený a všetky mladé korytnačky zo školy Magic! Stanovené dať veci do poriadku, je statečný a chvályhodné Turtix stanovené na z ...

Bowja sa Ninja 2 Hrať ►

Bowja sa ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasov
Odohrané
65946
krát

Bowja na Ninja je späť! To, že je čas na misiu na zhabanie zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použitie myši kliknúť na objekty a miesta na obrazovke pokroku prostredníctvom hry. Keď kurzor je biela šípka ikona potom majú možnosť urobiť ťah. Keď kurzor je pradiarenského červená šípka potom budete musieť počkať. Keď kurzor je ručné ikonu potom môžete kliknúť na objekt alebo lokalitu ste smerovali na.

Ramayana Hrať ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4462 hlasov
Odohrané
44227
krát

Táto hra je založená na epos Ramayana, v ktorej kráľ Rama snaží priviesť späť svoju ženu, ako bola unesená jej brat Ravana. Rama musí zbierať tri ashtras (zbrane) zabiť Ravana a získať svoju ženu späť Sita. Návod: Pomocou klávesov so šípkami presuňte, medzera na skok a kontrola kľúč k strieľať.