Hry Zdarma

Zlatý důl

Hry adventúry

Zlatý důl

Zlatý důl Hodnotenie: 9/10

Zlatý důl hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Musíte hodiť háčik zbierať zlatý důl a vyhýbaniu rôzne prekážky. Ak budete mať ťažké kamene stratí veľa času, ani nesmie chytiť zvierat, ktoré prekračujú vaša cesta, pretože oni vytvárajú malý zisk. Snažte sa chytiť čo najviac zlata značenie čas.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 6726 krát on-line. Poradie 3684 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 9.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
9

Hodnotenie na základe 74 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 6726 krát
Zlatý důl

Vďaka tejto baníckej hre sa dostanete do úlohy baníka v Las Vegas, ktorý ide v jeho aute zbohatnúť tým, zbieranie zlata. Väčšej veľkosti zlaté nugety väčších jeho hodnota, tým horšie sú tiež viac váhy a pomaly zhromažďujú. Môžete získať upgrady pre zvýšenie svoje zisky.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Zlatý důl pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Adventúry flash hra s názvom Zlatý důl. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Zlatý důl , a to sa týka Adventúry. Naša nová hra Zlatý důl je jedna z najlepších hier Adventúry nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Zlatý důl, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Zlatý důl
SPÄŤ

Adventúry najhranejšie hry

Turtix Hrať ►

Turtix

6
6 z 10 - 13402 hlasov
Odohrané
78585
krát

Turtix nevedeli, čo by sa stalo, keď sa pokúšal odlievania mocné kúzlo bez dozoru svojho učiteľa. Keď stratil kontrolu nad mágiou a zničil jeden amulet, že udržiavať mier a harmóniu vo svojom svete, myslel si, že najhoršie bolo stalo. Potom sa dozvedel, že temné sily napadli päť ostrovov bol unesený a všetky mladé korytnačky zo školy Magic! Stanovené dať veci do poriadku, je statečný a chvályhodné Turtix stanovené na z ...

Bowja sa Ninja 2 Hrať ►

Bowja sa ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasov
Odohrané
65943
krát

Bowja na Ninja je späť! To, že je čas na misiu na zhabanie zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použitie myši kliknúť na objekty a miesta na obrazovke pokroku prostredníctvom hry. Keď kurzor je biela šípka ikona potom majú možnosť urobiť ťah. Keď kurzor je pradiarenského červená šípka potom budete musieť počkať. Keď kurzor je ručné ikonu potom môžete kliknúť na objekt alebo lokalitu ste smerovali na.

Ramayana Hrať ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4462 hlasov
Odohrané
44226
krát

Táto hra je založená na epos Ramayana, v ktorej kráľ Rama snaží priviesť späť svoju ženu, ako bola unesená jej brat Ravana. Rama musí zbierať tri ashtras (zbrane) zabiť Ravana a získať svoju ženu späť Sita. Návod: Pomocou klávesov so šípkami presuňte, medzera na skok a kontrola kľúč k strieľať.