Hry Zdarma

Zvedavé Dobrodružstvo

Hry adventúry

Zvedavé dobrodružstvo

Zvedavé Dobrodružstvo Hodnotenie: 2/10

Zvedavé dobrodružstvo hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto online hre, vaším cieľom je zbierať body, aby bolo možné ďalej skúmať svoje okolie. Použite ľavej a pravej šípky alebo A a D kľúče k pohybu, a až kľúč alebo W kľúč ku skoku. Medzerník alebo tlačidlo ovládania bude váš akčné tlačidlo. S týmto, budete môcť nič robiť. Skontrolujte, vyzdvihnúť, použitie, atď Zakaždým, keď nájdete niečo, čo budete môcť použiť, objaví sa znamenie, takže neváhajte a stlačením medzerníka. Oči, ktoré vidíte na celom svete sa uložiť hru, keď je prejsť.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 6592 krát on-line. Poradie 3562 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 2.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Hodnotenie na základe 6 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 6592 krát
Zvedavé Dobrodružstvo

Nemôžete robiť nič ešte v prvej miestnosti, tak hlavu vpravo. Prezrite si hromadu papiera, aby sa kus. Potom sa vráťte doľava a preskúmajte pero na stôl napísať poznámku. Vráťte sa späť doprava a preskúmajte dvere prejsť poznámky cez. Stráž bude ignorovať, ale on si bude pamätať, aby vás kŕmiť. Z nejakého dôvodu, keď vám ocot. Vráťte sa do prvej miestnosti a skúmať kadičku naliať ocot v, potom utiecť, aby sa vyhli zabil. Ak stojíte v prednej časti otvoru v stene, bude výbuch vám neublíži. Potom skočiť cez miesto, kde bol múr.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Zvedavé Dobrodružstvo pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Adventúry flash hra s názvom Zvedavé Dobrodružstvo. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Zvedavé Dobrodružstvo , a to sa týka Adventúry. Naša nová hra Zvedavé Dobrodružstvo je jedna z najlepších hier Adventúry nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Zvedavé Dobrodružstvo, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Zvedavé Dobrodružstvo
SPÄŤ

Adventúry najhranejšie hry

Turtix Hrať ►

Turtix

6
6 z 10 - 13402 hlasov
Odohrané
78586
krát

Turtix nevedeli, čo by sa stalo, keď sa pokúšal odlievania mocné kúzlo bez dozoru svojho učiteľa. Keď stratil kontrolu nad mágiou a zničil jeden amulet, že udržiavať mier a harmóniu vo svojom svete, myslel si, že najhoršie bolo stalo. Potom sa dozvedel, že temné sily napadli päť ostrovov bol unesený a všetky mladé korytnačky zo školy Magic! Stanovené dať veci do poriadku, je statečný a chvályhodné Turtix stanovené na z ...

Bowja sa Ninja 2 Hrať ►

Bowja sa ninja 2

6
6 z 10 - 10888 hlasov
Odohrané
65947
krát

Bowja na Ninja je späť! To, že je čas na misiu na zhabanie zlé plány Abura (aka BIGMAN). Použitie myši kliknúť na objekty a miesta na obrazovke pokroku prostredníctvom hry. Keď kurzor je biela šípka ikona potom majú možnosť urobiť ťah. Keď kurzor je pradiarenského červená šípka potom budete musieť počkať. Keď kurzor je ručné ikonu potom môžete kliknúť na objekt alebo lokalitu ste smerovali na.

Ramayana Hrať ►

Ramayana

6
6 z 10 - 4462 hlasov
Odohrané
44227
krát

Táto hra je založená na epos Ramayana, v ktorej kráľ Rama snaží priviesť späť svoju ženu, ako bola unesená jej brat Ravana. Rama musí zbierať tri ashtras (zbrane) zabiť Ravana a získať svoju ženu späť Sita. Návod: Pomocou klávesov so šípkami presuňte, medzera na skok a kontrola kľúč k strieľať.