Hry Zdarma

3D Superman

Hry akčné

3d superman

3D Superman Hodnotenie: 7/10

3d superman hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Super B je rýchlejší, silnejší, chladič, múdrejší, zvodnejšie a, najviac dôležito, on výbuchy peklo z zbabelcami. Super B poslaním je vniesť poriadok, kde je žiadny. Ak chcete vyriešiť vaše problémy skôr, než začnú. Váš cieľ je dokončiť rôzne misie pridelil Super B. Zarábať peniaze tým, že zabije zbabelcami a používať to, aby upgrade vašich zbraní a kúpiť inú moc hore.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 5291 krát on-line. Poradie 3113 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 7.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnotenie na základe 48 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 5291 krát
3D Superman

Možno si spomeniete na 3D strieľačka Super M, toto je druh pokračovanie k nemu. Pomocou klávesov so šípkami pohybovať, a kurzor myši na cieľ a kliknite na tlačidlo strieľať.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom 3D Superman pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Akčné flash hra s názvom 3D Superman. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra 3D Superman , a to sa týka Akčné. Naša nová hra 3D Superman je jedna z najlepších hier Akčné nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom 3D Superman, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

3D Superman
SPÄŤ

Akčné najhranejšie hry

velryba Hrať ►

Velryba

6
6 z 10 - 53434 hlasov
Odohrané
329368
krát

Predator na úteku! Nájdite si cestu von z mora sveta. Návod: Escape od mora sveta pri riešení hádaniek a bojovať vaša cesta von zo zajatia. Použite hore, ľavej a pravej šípky plávať. X kousnuti (jesť, aby získali zdravie) Z k pomlčka a prestávka veci, šípka dole roztočiť svojich nepriateľov z cesty. Zabíjania a ničenia zvýši vašu Rage, to si nezranitelný a budete spôsobiť väčšie škody.

Vojna Drakov Hrať ►

Vojna drakov

5
5 z 10 - 9706 hlasov
Odohrané
94821
krát

Draci sú vo vojne. K dispozícii je veľká bitka požiaru na oblohe. Prispievať do boja tohto draka lietania nad. Zabiť lietajúce draky, ktoré sa snažia vás zabiť. Opevnenie pľuje oheň zničí všetko. Dajte si pozor na oheň ostatných drakov! Návod: Pomocou klávesov so šípkami alebo WASD pohybovať a ľavé tlačidlo myši pľuvať oheň. Musíte ovládať letu po oblohe, aby sa vyhol útokom nepriateľov. Musíte z ...

Hľadanie diamantov Hrať ►

Hľadanie diamantov

5
5 z 10 - 2868 hlasov
Odohrané
28733
krát

Nachádzate sa v klenotníctve galérii v Paríži, a počas noci, všetky diamanty, smaragdy, zafíry a drahé kamene zmizli, sa svojím charakterom od Aristomačky hľadajú všetky diamanty a nájsť exit, než vyprší čas. Nájsť diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocou tlačidiel so šípkami môžete ovládať pohyb a medzerníkom môžete skočiť. Pozor na psov, stratíte život. Beh a skok cez všetky obrazovky sa dostať a ...