Hry Zdarma

3D Výzvědách

Hry akčné

3d výzvědách

3D Výzvědách Hodnotenie: 9/10

3d výzvědách hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto on-line hre, môžete si hrať špióna, ktorý má sa dostať z jedného konca na druhý, bez toho aby si všimol. Pomocou klávesy Z opustiť bomby a stlačte tlačidlo x odpáliť, keď ste pripravení. Presun na zvýšené dlaždice presunúť do ďalšej úrovne. Môžete stlačiť až k stene a pohybovať sa pohybovať s väčšou tajnosti. Môžete tiež tlačiť debny by len šliapať do jeho mieste.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7405 krát on-line. Poradie 3329 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 9.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
9

Hodnotenie na základe 22 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7405 krát
3D Výzvědách

Pomocou klávesov so šípkami pohybovať. Medzerníka vám umožní prijať opatrenia. Nevynechávajte tutoriál a pokyny. Tento krok je veľmi dôležitý, ak chcete, aby si svoje skvelé ostré a klzké pohyby.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom 3D Výzvědách pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Akčné flash hra s názvom 3D Výzvědách. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra 3D Výzvědách , a to sa týka Akčné. Naša nová hra 3D Výzvědách je jedna z najlepších hier Akčné nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom 3D Výzvědách, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

3D Výzvědách
SPÄŤ

Akčné najhranejšie hry

velryba Hrať ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasov
Odohrané
332842
krát

Predator na úteku! Nájdite si cestu von z mora sveta. Návod: Escape od mora sveta pri riešení hádaniek a bojovať vaša cesta von zo zajatia. Použite hore, ľavej a pravej šípky plávať. X kousnuti (jesť, aby získali zdravie) Z k pomlčka a prestávka veci, šípka dole roztočiť svojich nepriateľov z cesty. Zabíjania a ničenia zvýši vašu Rage, to si nezranitelný a budete spôsobiť väčšie škody.

Vojna Drakov Hrať ►

Vojna drakov

5
5 z 10 - 9706 hlasov
Odohrané
98350
krát

Draci sú vo vojne. K dispozícii je veľká bitka požiaru na oblohe. Prispievať do boja tohto draka lietania nad. Zabiť lietajúce draky, ktoré sa snažia vás zabiť. Opevnenie pľuje oheň zničí všetko. Dajte si pozor na oheň ostatných drakov! Návod: Pomocou klávesov so šípkami alebo WASD pohybovať a ľavé tlačidlo myši pľuvať oheň. Musíte ovládať letu po oblohe, aby sa vyhol útokom nepriateľov. Musíte z ...

Hľadanie diamantov Hrať ►

Hľadanie diamantov

5
5 z 10 - 2872 hlasov
Odohrané
31903
krát

Nachádzate sa v klenotníctve galérii v Paríži, a počas noci, všetky diamanty, smaragdy, zafíry a drahé kamene zmizli, sa svojím charakterom od Aristomačky hľadajú všetky diamanty a nájsť exit, než vyprší čas. Nájsť diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocou tlačidiel so šípkami môžete ovládať pohyb a medzerníkom môžete skočiť. Pozor na psov, stratíte život. Beh a skok cez všetky obrazovky sa dostať a ...