Hry Zdarma

Arkády Akčné

Hry akčné

Arkády akčné

Arkády Akčné Hodnotenie: 5/10

Arkády akčné hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Cieľom tejto online hry je zničiť nepriateľov a zostať nažive tak dlho, ako je to možné. Vzhľadom k tomu, vaša loď sa automaticky aktivuje, môžete zamerať svoju pozornosť na to dostať hit. Niektorí nepriatelia budú rozdelené do niekoľkých nepriateľov, keď udrel. Nepoužívajte hit príliš veľa z nich naraz, alebo to bude ťažké ich všetky vyhnúť. Zbierajte vylepšenia kedykoľvek je to možné. Neváhajte a použitie bômb, ak potrebujete. Použite WASD alebo šípky pre pohyb vašej lode. Pomocou myši na cieľ. Body sú zaznamenané, ak je nepriateľ zničený. Vytiahol niekoľko nepriateľov rýchlo za sebou vytvorí kombá, ktoré zvýšia vaše skóre.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7711 krát on-line. Poradie 3536 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 0 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7711 krát
Arkády Akčné

Každá zbraň je účinná proti rôznym nepriateľom. Nepoužívajte zdvihnúť zbraň PowerUp ak zbraň už máte sa bude viac využívať v súčasnej situácii. Vylepšenia sú stratené, keď zomriete, takže uistite sa, že používate nejaké uložené vylepšenia, než bude príliš neskoro. Iba jeden PowerUp môže byť uložený v čase, uistite sa, že budete používať svoj ​​existujúci pred vyzdvihnúť ďalšie. Máte krátke obdobie neporaziteľnosti po opätovnom trenie. Pomocou tejto funkcie je možné zbierať vylepšenia v nebezpečných pozíciách. Vyberte viac nebezpečných nepriateľov, najprv dať si väčšiu šancu s tými slabšími. Zabíjanie nepriateľov v rýchlom slede zvyšuje multiplikačný bonus, čo vám vyššie skóre. Niektoré majú nepriatelia na časy, kedy oni sú úctyhodné. Pomocou týchto možností, aby sa v úzkej spolupráci a vziať je von. Vyhnite sa okraje obrazovky, kde možné zaistiť, že máte dosť času reagovať na to, čo príde.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Arkády Akčné pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Akčné flash hra s názvom Arkády Akčné. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Arkády Akčné , a to sa týka Akčné. Naša nová hra Arkády Akčné je jedna z najlepších hier Akčné nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Arkády Akčné, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Arkády Akčné
SPÄŤ

Akčné najhranejšie hry

velryba Hrať ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasov
Odohrané
332842
krát

Predator na úteku! Nájdite si cestu von z mora sveta. Návod: Escape od mora sveta pri riešení hádaniek a bojovať vaša cesta von zo zajatia. Použite hore, ľavej a pravej šípky plávať. X kousnuti (jesť, aby získali zdravie) Z k pomlčka a prestávka veci, šípka dole roztočiť svojich nepriateľov z cesty. Zabíjania a ničenia zvýši vašu Rage, to si nezranitelný a budete spôsobiť väčšie škody.

Vojna Drakov Hrať ►

Vojna drakov

5
5 z 10 - 9706 hlasov
Odohrané
98350
krát

Draci sú vo vojne. K dispozícii je veľká bitka požiaru na oblohe. Prispievať do boja tohto draka lietania nad. Zabiť lietajúce draky, ktoré sa snažia vás zabiť. Opevnenie pľuje oheň zničí všetko. Dajte si pozor na oheň ostatných drakov! Návod: Pomocou klávesov so šípkami alebo WASD pohybovať a ľavé tlačidlo myši pľuvať oheň. Musíte ovládať letu po oblohe, aby sa vyhol útokom nepriateľov. Musíte z ...

Hľadanie diamantov Hrať ►

Hľadanie diamantov

5
5 z 10 - 2872 hlasov
Odohrané
31903
krát

Nachádzate sa v klenotníctve galérii v Paríži, a počas noci, všetky diamanty, smaragdy, zafíry a drahé kamene zmizli, sa svojím charakterom od Aristomačky hľadajú všetky diamanty a nájsť exit, než vyprší čas. Nájsť diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocou tlačidiel so šípkami môžete ovládať pohyb a medzerníkom môžete skočiť. Pozor na psov, stratíte život. Beh a skok cez všetky obrazovky sa dostať a ...