Hry Zdarma

Divoký Západ

Hry akčné

Divoký západ

Divoký Západ Hodnotenie: 7/10

Divoký západ hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Akčná hra, v ktorej budete musieť prechádzať obrazovkami jeden po druhom ísť zabíjať nepriateľov. V každej úrovni nájdete nové zbrane v boji. Strieľať pištoľou alebo hit s palicou. Máte rôzne možnosti, a musí prekonať mnoho obrazoviek. Výlet do vzdialenej a divoké západné Spojené štáty sa zlodeji, policajti a psanci. Chôdza labyrintom scenérie ako púšť alebo jaskyne, aby porazil každej úrovni. Získajte všetky zlaté ocenenie a nájdete pozdĺž cesty.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7567 krát on-line. Poradie 3541 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 7.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnotenie na základe 16 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7567 krát
Divoký Západ

V tejto hre budete musieť ísť až tak ďaleko dostať a dostať všetko zlato, čo môžete. Každý nepriateľ zabiť vám mince ako odmenu. Musíte sa trafiť, alebo strieľať nepriateľov, ktoré sa objavujú prejsť každú úroveň. Hlavnou postavou je psanec a zlodej zlý. Hlavným hrdinom je kaktus, ktorý je človek. Prezrite si všetky divoký západ krajiny a dostane sa poraziť všetky úrovne. Hrajte sa s vaším menom a prekonať všetky problémy v hre.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Divoký Západ pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Akčné flash hra s názvom Divoký Západ. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Divoký Západ , a to sa týka Akčné. Naša nová hra Divoký Západ je jedna z najlepších hier Akčné nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Divoký Západ, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Divoký Západ
SPÄŤ

Akčné najhranejšie hry

velryba Hrať ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasov
Odohrané
332842
krát

Predator na úteku! Nájdite si cestu von z mora sveta. Návod: Escape od mora sveta pri riešení hádaniek a bojovať vaša cesta von zo zajatia. Použite hore, ľavej a pravej šípky plávať. X kousnuti (jesť, aby získali zdravie) Z k pomlčka a prestávka veci, šípka dole roztočiť svojich nepriateľov z cesty. Zabíjania a ničenia zvýši vašu Rage, to si nezranitelný a budete spôsobiť väčšie škody.

Vojna Drakov Hrať ►

Vojna drakov

5
5 z 10 - 9706 hlasov
Odohrané
98350
krát

Draci sú vo vojne. K dispozícii je veľká bitka požiaru na oblohe. Prispievať do boja tohto draka lietania nad. Zabiť lietajúce draky, ktoré sa snažia vás zabiť. Opevnenie pľuje oheň zničí všetko. Dajte si pozor na oheň ostatných drakov! Návod: Pomocou klávesov so šípkami alebo WASD pohybovať a ľavé tlačidlo myši pľuvať oheň. Musíte ovládať letu po oblohe, aby sa vyhol útokom nepriateľov. Musíte z ...

Hľadanie diamantov Hrať ►

Hľadanie diamantov

5
5 z 10 - 2872 hlasov
Odohrané
31903
krát

Nachádzate sa v klenotníctve galérii v Paríži, a počas noci, všetky diamanty, smaragdy, zafíry a drahé kamene zmizli, sa svojím charakterom od Aristomačky hľadajú všetky diamanty a nájsť exit, než vyprší čas. Nájsť diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocou tlačidiel so šípkami môžete ovládať pohyb a medzerníkom môžete skočiť. Pozor na psov, stratíte život. Beh a skok cez všetky obrazovky sa dostať a ...