Hry Zdarma

Grand Theft Auto

Hry akčné

Grand theft auto

Grand Theft Auto Hodnotenie: 8/10

Grand theft auto hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Toto je flash verzia slávnej Grand Theft Auto videohernej série. Užite si slobodnú vôľu Grand Theft Auto v tejto flash verzii, viesť svoje zločinca k páchaniu trestných činov, ako je to možné, že udrie ľudia a kradnúť autá. Pomocou klávesov so šípkami pohybovať. Ľavé a pravé šípky fungujú len pre osobné automobily. Keď pešo, myš je ten, ktorý robí charakter chôdze tomto smere. K útoku, použite ľavé tlačidlo myši. Kláves vstúpiť dostane do auta. Venujte pozornosť misie briefingy. Kliknite na tlačidlo Prehrať pre spustenie prehrávania Grand Theft Auto akčná hra.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 9594 krát on-line. Poradie 2812 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 8.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hodnotenie na základe 148 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 9594 krát
Grand Theft Auto

Grand Theft Auto série je vždy nastavená vo fiktívnych lokalitách silne po vzore amerických miest. Je známy pre svoje komediálne satira americkej kultúry, hoci séria získala kontroverzné pre jeho dospelých prírode a násilné témy. Seriál sa zameriava okolo rôznych protagonistov, ktorí sa snažia stúpať po rebríčku podsvetia, aj keď ich motívy pre to, aby sa líši v každej hre. Grand Theft Auto série kritikou a komerčne úspešný, predalo viac ako 125 miliónov kusov, v decembri 2012 (pred vydaním Grand Theft Auto 5 splátky).

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Grand Theft Auto pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Akčné flash hra s názvom Grand Theft Auto. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Grand Theft Auto , a to sa týka Akčné. Naša nová hra Grand Theft Auto je jedna z najlepších hier Akčné nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Grand Theft Auto, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Grand Theft Auto
SPÄŤ

Akčné najhranejšie hry

velryba Hrať ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasov
Odohrané
332843
krát

Predator na úteku! Nájdite si cestu von z mora sveta. Návod: Escape od mora sveta pri riešení hádaniek a bojovať vaša cesta von zo zajatia. Použite hore, ľavej a pravej šípky plávať. X kousnuti (jesť, aby získali zdravie) Z k pomlčka a prestávka veci, šípka dole roztočiť svojich nepriateľov z cesty. Zabíjania a ničenia zvýši vašu Rage, to si nezranitelný a budete spôsobiť väčšie škody.

Vojna Drakov Hrať ►

Vojna drakov

5
5 z 10 - 9706 hlasov
Odohrané
98351
krát

Draci sú vo vojne. K dispozícii je veľká bitka požiaru na oblohe. Prispievať do boja tohto draka lietania nad. Zabiť lietajúce draky, ktoré sa snažia vás zabiť. Opevnenie pľuje oheň zničí všetko. Dajte si pozor na oheň ostatných drakov! Návod: Pomocou klávesov so šípkami alebo WASD pohybovať a ľavé tlačidlo myši pľuvať oheň. Musíte ovládať letu po oblohe, aby sa vyhol útokom nepriateľov. Musíte z ...

Hľadanie diamantov Hrať ►

Hľadanie diamantov

5
5 z 10 - 2872 hlasov
Odohrané
31903
krát

Nachádzate sa v klenotníctve galérii v Paríži, a počas noci, všetky diamanty, smaragdy, zafíry a drahé kamene zmizli, sa svojím charakterom od Aristomačky hľadajú všetky diamanty a nájsť exit, než vyprší čas. Nájsť diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocou tlačidiel so šípkami môžete ovládať pohyb a medzerníkom môžete skočiť. Pozor na psov, stratíte život. Beh a skok cez všetky obrazovky sa dostať a ...