Hry Zdarma

Hádzať Kocky s Loptou

Hry akčné

Hádzať kocky s loptou

Hádzať Kocky s Loptou Hodnotenie: 3/10

Hádzať kocky s loptou hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto on-line hre, budete musieť použiť loptu hodiť čo najviac kociek, ako môžete cez okraj plošiny. K tomu, budete jednoducho musieť tlačiť ich. Ak sa vydáte príliš rýchlo, zastaví loptu, bude veľmi ťažké, pretože drevená platforma je veľmi klzká, takže majte na pamäti, že mierny tlak by mohol stačiť. Nie sú žiadne životy v tejto hre, len čas. Hádzanie kockou vám čas navyše, ale spadla vám bude strácať čas.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7709 krát on-line. Poradie 3157 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 3.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hodnotenie na základe 12 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7709 krát
Hádzať Kocky s Loptou

V geometrii, kocka je troch-dimenzionální objekt ohraničený šiestimi štvorcových stranách, tri stretnutia u každého vrcholu. Kocka môže byť tiež nazývaný pravidelné šesťhrany a je jedným z piatich platonických pevných látok. Kocka je duálny k osemstenu.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Hádzať Kocky s Loptou pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Akčné flash hra s názvom Hádzať Kocky s Loptou. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Hádzať Kocky s Loptou , a to sa týka Akčné. Naša nová hra Hádzať Kocky s Loptou je jedna z najlepších hier Akčné nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Hádzať Kocky s Loptou, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Hádzať Kocky s Loptou
SPÄŤ

Akčné najhranejšie hry

velryba Hrať ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasov
Odohrané
332842
krát

Predator na úteku! Nájdite si cestu von z mora sveta. Návod: Escape od mora sveta pri riešení hádaniek a bojovať vaša cesta von zo zajatia. Použite hore, ľavej a pravej šípky plávať. X kousnuti (jesť, aby získali zdravie) Z k pomlčka a prestávka veci, šípka dole roztočiť svojich nepriateľov z cesty. Zabíjania a ničenia zvýši vašu Rage, to si nezranitelný a budete spôsobiť väčšie škody.

Vojna Drakov Hrať ►

Vojna drakov

5
5 z 10 - 9706 hlasov
Odohrané
98350
krát

Draci sú vo vojne. K dispozícii je veľká bitka požiaru na oblohe. Prispievať do boja tohto draka lietania nad. Zabiť lietajúce draky, ktoré sa snažia vás zabiť. Opevnenie pľuje oheň zničí všetko. Dajte si pozor na oheň ostatných drakov! Návod: Pomocou klávesov so šípkami alebo WASD pohybovať a ľavé tlačidlo myši pľuvať oheň. Musíte ovládať letu po oblohe, aby sa vyhol útokom nepriateľov. Musíte z ...

Hľadanie diamantov Hrať ►

Hľadanie diamantov

5
5 z 10 - 2872 hlasov
Odohrané
31903
krát

Nachádzate sa v klenotníctve galérii v Paríži, a počas noci, všetky diamanty, smaragdy, zafíry a drahé kamene zmizli, sa svojím charakterom od Aristomačky hľadajú všetky diamanty a nájsť exit, než vyprší čas. Nájsť diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocou tlačidiel so šípkami môžete ovládať pohyb a medzerníkom môžete skočiť. Pozor na psov, stratíte život. Beh a skok cez všetky obrazovky sa dostať a ...