Hry Zdarma

Hľadanie diamantov

Hry akčné

Hľadanie diamantov

Hľadanie diamantov Hodnotenie: 5/10

Hľadanie diamantov hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Nachádzate sa v klenotníctve galérii v Paríži, a počas noci, všetky diamanty, smaragdy, zafíry a drahé kamene zmizli, sa svojím charakterom od Aristomačky hľadajú všetky diamanty a nájsť exit, než vyprší čas. Nájsť diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocou tlačidiel so šípkami môžete ovládať pohyb a medzerníkom môžete skočiť. Pozor na psov, stratíte život. Beh a skok cez všetky obrazovky sa dostať až na koniec so všetkými drahokamy a diamanty môžete. Chceli by ste diamanty?

Krát hral:

Táto hra sa hrá 31903 krát on-line. Poradie 604 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 2872 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 31903 krát
Hľadanie diamantov

Táto hra pochádza z Disney.co.uk hier. Hra zbierať diamanty. Musíte skákať cez nábytok a steny sa dostať do diamantov, ktoré sú skryté. Diamantové náhrdelníky majú extra body, preto pozor na mnoho náhrdelníky a šperky. Prehliadka domu a udržať všetky drahokamy môžete. Dodge psy, mačky nenávidia a odviezť body. Musíte ísť čo najviac z domova nájsť všetky drahokamy, ktoré sú skryté v každom rohu. Hľadať a nájsť hru skočil z platformy na platformu.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Hľadanie diamantov pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Akčné flash hra s názvom Hľadanie diamantov. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Hľadanie diamantov , a to sa týka Akčné. Naša nová hra Hľadanie diamantov je jedna z najlepších hier Akčné nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Hľadanie diamantov, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Hľadanie diamantov
SPÄŤ

Akčné najhranejšie hry

velryba Hrať ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasov
Odohrané
332843
krát

Predator na úteku! Nájdite si cestu von z mora sveta. Návod: Escape od mora sveta pri riešení hádaniek a bojovať vaša cesta von zo zajatia. Použite hore, ľavej a pravej šípky plávať. X kousnuti (jesť, aby získali zdravie) Z k pomlčka a prestávka veci, šípka dole roztočiť svojich nepriateľov z cesty. Zabíjania a ničenia zvýši vašu Rage, to si nezranitelný a budete spôsobiť väčšie škody.

Vojna Drakov Hrať ►

Vojna drakov

5
5 z 10 - 9706 hlasov
Odohrané
98350
krát

Draci sú vo vojne. K dispozícii je veľká bitka požiaru na oblohe. Prispievať do boja tohto draka lietania nad. Zabiť lietajúce draky, ktoré sa snažia vás zabiť. Opevnenie pľuje oheň zničí všetko. Dajte si pozor na oheň ostatných drakov! Návod: Pomocou klávesov so šípkami alebo WASD pohybovať a ľavé tlačidlo myši pľuvať oheň. Musíte ovládať letu po oblohe, aby sa vyhol útokom nepriateľov. Musíte z ...

zajdo bonbon Hrať ►

Zajdo bonbon

6
6 z 10 - 1940 hlasov
Odohrané
26679
krát

Pripravte sa na Bomp v tejto jedinečnej prepínanie hra s dupání poraziť. Zápas radmi Bomps z rovnakej farby sa clear ho v tejto návykovej puzzle hry. Pozor na ticking bômb a užívania Star-Bomby vytvoriť Amazing špeciálne kombinácie, ktoré rozsvieti displej. Cieľom s vašej myši a kliknite na skok. Collect ako mnoho Jelly Miminka možné pred časom stúpa. Získate viac bodov, ak budete zbierať veľa Jelly Miminka v jednom skoku. Rôzne druhy povrcho ...