Hry Zdarma

Jazda na Rúrky

Hry akčné

Jazda na rúrky

Jazda na Rúrky Hodnotenie: 5/10

Jazda na rúrky hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto on-line hre, budete musieť jazdiť na bicykli cez tunely tohto troch-dimenzionální závodná hra. Pomocou tlačidiel hore a dole šípkami urýchliť alebo spomaliť. Pomocou ľavej a pravej klávesy riadiť, vyhnúť sa prekážkam a zbierať zelené kocky, ktoré bude opravu svoj ​​štít. Ak váš štít je na 100%, že zelené kocky vám čas bonusy. Nájdete tu dva režimy, časované režim a režim prežitie. Režim meraný skladá z pretekajú s časom v každej ceste k odomknutiu nové, a poraziť záznamy získať medaily. V prežitie režime budete musieť prežiť a nemôžete spomaliť.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7230 krát on-line. Poradie 3417 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 54 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7230 krát
Jazda na Rúrky

Vozidlá v tejto hre sa veľmi podobajú tým z filmu Tron, ktoré sa nazývajú ľahké cyklov. Sú futuristický jednostopových vozidiel, ktoré vytvárajú steny farebného svetla.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Jazda na Rúrky pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Akčné flash hra s názvom Jazda na Rúrky. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Jazda na Rúrky , a to sa týka Akčné. Naša nová hra Jazda na Rúrky je jedna z najlepších hier Akčné nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Jazda na Rúrky, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Jazda na Rúrky
SPÄŤ

Akčné najhranejšie hry

velryba Hrať ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasov
Odohrané
332798
krát

Predator na úteku! Nájdite si cestu von z mora sveta. Návod: Escape od mora sveta pri riešení hádaniek a bojovať vaša cesta von zo zajatia. Použite hore, ľavej a pravej šípky plávať. X kousnuti (jesť, aby získali zdravie) Z k pomlčka a prestávka veci, šípka dole roztočiť svojich nepriateľov z cesty. Zabíjania a ničenia zvýši vašu Rage, to si nezranitelný a budete spôsobiť väčšie škody.

Vojna Drakov Hrať ►

Vojna drakov

5
5 z 10 - 9706 hlasov
Odohrané
98323
krát

Draci sú vo vojne. K dispozícii je veľká bitka požiaru na oblohe. Prispievať do boja tohto draka lietania nad. Zabiť lietajúce draky, ktoré sa snažia vás zabiť. Opevnenie pľuje oheň zničí všetko. Dajte si pozor na oheň ostatných drakov! Návod: Pomocou klávesov so šípkami alebo WASD pohybovať a ľavé tlačidlo myši pľuvať oheň. Musíte ovládať letu po oblohe, aby sa vyhol útokom nepriateľov. Musíte z ...

Hľadanie diamantov Hrať ►

Hľadanie diamantov

5
5 z 10 - 2872 hlasov
Odohrané
31883
krát

Nachádzate sa v klenotníctve galérii v Paríži, a počas noci, všetky diamanty, smaragdy, zafíry a drahé kamene zmizli, sa svojím charakterom od Aristomačky hľadajú všetky diamanty a nájsť exit, než vyprší čas. Nájsť diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocou tlačidiel so šípkami môžete ovládať pohyb a medzerníkom môžete skočiť. Pozor na psov, stratíte život. Beh a skok cez všetky obrazovky sa dostať a ...