Hry Zdarma

Lovec Lukostrelec

Hry akčné

Lovec lukostrelec

Lovec Lukostrelec Hodnotenie: 7/10

Lovec lukostrelec hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Zadarmo on-line hra, v ktorej budete ovládať Robina Hooda, lukostrelec musí strieľať do rôznych zvierat a monštier, ako sa dostať do ďalšej úrovne. Na každej úrovni cieľ zmení, ale vždy musíte strieľať šípy s lukom Robina je trafiť monštrá alebo cieľov. Môžete strieľať tak rýchlo, ako je to možné, pretože máte nekonečný počet šípok pripravený strieľať z vášho luku. Zaostriť svoj ​​cieľ a získať najvyššie skóre s Robina Hooda, lov lukostrelec.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7406 krát on-line. Poradie 3316 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 7.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnotenie na základe 16 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7406 krát
Lovec Lukostrelec

Samice Robina Hooda je inšpirovaný najslávnejší brankár všetkých čias, Robin Hood, s lukom a šípmi ukradol peniaze z bohatých a dať k chudobným, okrem toho, že strelec s najlepšou cieľom sveta.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Lovec Lukostrelec pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Akčné flash hra s názvom Lovec Lukostrelec. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Lovec Lukostrelec , a to sa týka Akčné. Naša nová hra Lovec Lukostrelec je jedna z najlepších hier Akčné nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Lovec Lukostrelec, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Lovec Lukostrelec
SPÄŤ

Akčné najhranejšie hry

velryba Hrať ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasov
Odohrané
332842
krát

Predator na úteku! Nájdite si cestu von z mora sveta. Návod: Escape od mora sveta pri riešení hádaniek a bojovať vaša cesta von zo zajatia. Použite hore, ľavej a pravej šípky plávať. X kousnuti (jesť, aby získali zdravie) Z k pomlčka a prestávka veci, šípka dole roztočiť svojich nepriateľov z cesty. Zabíjania a ničenia zvýši vašu Rage, to si nezranitelný a budete spôsobiť väčšie škody.

Vojna Drakov Hrať ►

Vojna drakov

5
5 z 10 - 9706 hlasov
Odohrané
98350
krát

Draci sú vo vojne. K dispozícii je veľká bitka požiaru na oblohe. Prispievať do boja tohto draka lietania nad. Zabiť lietajúce draky, ktoré sa snažia vás zabiť. Opevnenie pľuje oheň zničí všetko. Dajte si pozor na oheň ostatných drakov! Návod: Pomocou klávesov so šípkami alebo WASD pohybovať a ľavé tlačidlo myši pľuvať oheň. Musíte ovládať letu po oblohe, aby sa vyhol útokom nepriateľov. Musíte z ...

Hľadanie diamantov Hrať ►

Hľadanie diamantov

5
5 z 10 - 2872 hlasov
Odohrané
31903
krát

Nachádzate sa v klenotníctve galérii v Paríži, a počas noci, všetky diamanty, smaragdy, zafíry a drahé kamene zmizli, sa svojím charakterom od Aristomačky hľadajú všetky diamanty a nájsť exit, než vyprší čas. Nájsť diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocou tlačidiel so šípkami môžete ovládať pohyb a medzerníkom môžete skočiť. Pozor na psov, stratíte život. Beh a skok cez všetky obrazovky sa dostať a ...