Hry Zdarma

Nájsť Princeznú

Hry akčné

Nájsť princeznú

Nájsť Princeznú Hodnotenie: 3/10

Nájsť princeznú hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Hľadať princeznú v labyrinte. Musíte dávať pozor, aby nebezpečné predmety spadnúť. Ak sa objekt pádu, ste mŕtvi. Musíte sa vyhnúť nebezpečenstvu dosiahnuť princezná na vás čaká na konci každej obrazovke. V tejto návykovej hre, budete musieť oslobodiť princeznú. Ak to chcete urobiť, použite klávesy so šípkami, ale budete musieť vyhnúť sa ohnivé gule, ktoré zabíjajú, ak sa vás dotknúť. V tejto hre, bude 10 úrovní a každá úroveň je ťažšie ako ten predchádzajúci. Lopty padajú rýchlejšie a budete mať menej času sa dostať k princeznej.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 8048 krát on-line. Poradie 3056 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 3.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hodnotenie na základe 66 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 8048 krát
Nájsť Princeznú

Tieto koniec miestnosti a princeznej čaká na druhej strane. Musíte sa vyhnúť ohnivé gule, ktoré padajú a zabijem ťa, ak sa ťa dotknúť. Je to hra zručnosti a rýchlosť, musíte sa vyhnúť prekážkam a vyhýbať sa nebezpečenstvu spadnete. Akonáhle sa dostanete na druhú stranu úrovne až k princeznej a budú na ďalšej obrazovke. Musíte byť rýchly a buďte opatrní, aby ste sa ťa dotknúť len smrť v tejto hre. Jednoduchá hra, ale to si vyžaduje svoje schopnosti, aby sa čo najskôr zachrániť svoje milované. Spustite ho čaká na vás! Obmedzenú dobu.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Nájsť Princeznú pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Akčné flash hra s názvom Nájsť Princeznú. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Nájsť Princeznú , a to sa týka Akčné. Naša nová hra Nájsť Princeznú je jedna z najlepších hier Akčné nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Nájsť Princeznú, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Nájsť Princeznú
SPÄŤ

Akčné najhranejšie hry

velryba Hrať ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasov
Odohrané
332842
krát

Predator na úteku! Nájdite si cestu von z mora sveta. Návod: Escape od mora sveta pri riešení hádaniek a bojovať vaša cesta von zo zajatia. Použite hore, ľavej a pravej šípky plávať. X kousnuti (jesť, aby získali zdravie) Z k pomlčka a prestávka veci, šípka dole roztočiť svojich nepriateľov z cesty. Zabíjania a ničenia zvýši vašu Rage, to si nezranitelný a budete spôsobiť väčšie škody.

Vojna Drakov Hrať ►

Vojna drakov

5
5 z 10 - 9706 hlasov
Odohrané
98350
krát

Draci sú vo vojne. K dispozícii je veľká bitka požiaru na oblohe. Prispievať do boja tohto draka lietania nad. Zabiť lietajúce draky, ktoré sa snažia vás zabiť. Opevnenie pľuje oheň zničí všetko. Dajte si pozor na oheň ostatných drakov! Návod: Pomocou klávesov so šípkami alebo WASD pohybovať a ľavé tlačidlo myši pľuvať oheň. Musíte ovládať letu po oblohe, aby sa vyhol útokom nepriateľov. Musíte z ...

Hľadanie diamantov Hrať ►

Hľadanie diamantov

5
5 z 10 - 2872 hlasov
Odohrané
31903
krát

Nachádzate sa v klenotníctve galérii v Paríži, a počas noci, všetky diamanty, smaragdy, zafíry a drahé kamene zmizli, sa svojím charakterom od Aristomačky hľadajú všetky diamanty a nájsť exit, než vyprší čas. Nájsť diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocou tlačidiel so šípkami môžete ovládať pohyb a medzerníkom môžete skočiť. Pozor na psov, stratíte život. Beh a skok cez všetky obrazovky sa dostať a ...