Hry Zdarma

Parkour Po Celom Svete

Hry akčné

Parkour po celom svete

Parkour Po Celom Svete Hodnotenie: 8/10

Parkour po celom svete hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Glide si cestu cez rozširovanie miest Londýna, na lesklé mrakodrapy Rio de Janeiro, pod vozidlom od centra New Yorku a ďalších šiestich medzinárodných lokalitách, zdvihnutím drakmi as idete, aby sa stal hlavným voľný beh výkon dom. Každá úroveň obsahuje päť elektrární guličky umiestnené v miestach určených na testovanie svoje voľnobežka schopnosti na maximum. Vašou úlohou je použiť všetky kroky k dispozícii na dosiahnutie týchto cieľov.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 9146 krát on-line. Poradie 2713 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 8.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hodnotenie na základe 148 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 9146 krát
Parkour Po Celom Svete

Parkour, tiež volal le art du deplacement (umenie vysídlenie) je disciplína, ktorá vznikla vo Francúzsku a je o sťahovanie z jedného bodu do druhého v čo najefektívnejším spôsobom, ktorý prekonáva všetky prekážky stretnete skôr než ísť okolo nich, ako ploty, steny alebo výška zmeny.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Parkour Po Celom Svete pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Akčné flash hra s názvom Parkour Po Celom Svete. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Parkour Po Celom Svete , a to sa týka Akčné. Naša nová hra Parkour Po Celom Svete je jedna z najlepších hier Akčné nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Parkour Po Celom Svete, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Parkour Po Celom Svete
SPÄŤ

Akčné najhranejšie hry

velryba Hrať ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasov
Odohrané
332842
krát

Predator na úteku! Nájdite si cestu von z mora sveta. Návod: Escape od mora sveta pri riešení hádaniek a bojovať vaša cesta von zo zajatia. Použite hore, ľavej a pravej šípky plávať. X kousnuti (jesť, aby získali zdravie) Z k pomlčka a prestávka veci, šípka dole roztočiť svojich nepriateľov z cesty. Zabíjania a ničenia zvýši vašu Rage, to si nezranitelný a budete spôsobiť väčšie škody.

Vojna Drakov Hrať ►

Vojna drakov

5
5 z 10 - 9706 hlasov
Odohrané
98350
krát

Draci sú vo vojne. K dispozícii je veľká bitka požiaru na oblohe. Prispievať do boja tohto draka lietania nad. Zabiť lietajúce draky, ktoré sa snažia vás zabiť. Opevnenie pľuje oheň zničí všetko. Dajte si pozor na oheň ostatných drakov! Návod: Pomocou klávesov so šípkami alebo WASD pohybovať a ľavé tlačidlo myši pľuvať oheň. Musíte ovládať letu po oblohe, aby sa vyhol útokom nepriateľov. Musíte z ...

Hľadanie diamantov Hrať ►

Hľadanie diamantov

5
5 z 10 - 2872 hlasov
Odohrané
31903
krát

Nachádzate sa v klenotníctve galérii v Paríži, a počas noci, všetky diamanty, smaragdy, zafíry a drahé kamene zmizli, sa svojím charakterom od Aristomačky hľadajú všetky diamanty a nájsť exit, než vyprší čas. Nájsť diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocou tlačidiel so šípkami môžete ovládať pohyb a medzerníkom môžete skočiť. Pozor na psov, stratíte život. Beh a skok cez všetky obrazovky sa dostať a ...