Hry Zdarma

Prasa Vojny

Hry akčné

Prasa vojny

Prasa Vojny Hodnotenie: 10/10

Prasa vojny hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

To je pekný akčné, stratégie, hra, v ktorej budete musieť pomôcť malé prasa sa pohybovať v oblasti, hádzať bomby a vyhodiť do vzduchu čo najviac nepriateľských ošípaných ako je to možné v každej úrovni, ako nepriateľ zničí vás. Pamätaj! Tieto bomby sú načasované a akonáhle vyzdvihnúť odpočítavanie začne, tak hodiť na nepriateľa ošípaných pred časom vyčerpá. Tiež sa snaží uniknúť bômb zhodených nepriateľov, alebo inak stratíte hru.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7402 krát on-line. Poradie 3349 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 10.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Hodnotenie na základe 10 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7402 krát
Prasa Vojny

Pomoc malé prasa hádzať bomby a vyhodiť do vzduchu čo najviac nepriateľských ošípaných, pokiaľ možno skôr, ako oni zničia vás. Pomocou klávesov so šípkami pre pohyb vašej postavy, ktorá je najtmavšie prasa zo všetkých, a vybrať bomby sa pri chôdzi nad nimi. Potom, keď ste si vypočítali jeho dráhu, stlačením medzerníka pustiť.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Prasa Vojny pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Akčné flash hra s názvom Prasa Vojny. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Prasa Vojny , a to sa týka Akčné. Naša nová hra Prasa Vojny je jedna z najlepších hier Akčné nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Prasa Vojny, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Prasa Vojny
SPÄŤ

Akčné najhranejšie hry

velryba Hrať ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasov
Odohrané
332789
krát

Predator na úteku! Nájdite si cestu von z mora sveta. Návod: Escape od mora sveta pri riešení hádaniek a bojovať vaša cesta von zo zajatia. Použite hore, ľavej a pravej šípky plávať. X kousnuti (jesť, aby získali zdravie) Z k pomlčka a prestávka veci, šípka dole roztočiť svojich nepriateľov z cesty. Zabíjania a ničenia zvýši vašu Rage, to si nezranitelný a budete spôsobiť väčšie škody.

Vojna Drakov Hrať ►

Vojna drakov

5
5 z 10 - 9706 hlasov
Odohrané
98316
krát

Draci sú vo vojne. K dispozícii je veľká bitka požiaru na oblohe. Prispievať do boja tohto draka lietania nad. Zabiť lietajúce draky, ktoré sa snažia vás zabiť. Opevnenie pľuje oheň zničí všetko. Dajte si pozor na oheň ostatných drakov! Návod: Pomocou klávesov so šípkami alebo WASD pohybovať a ľavé tlačidlo myši pľuvať oheň. Musíte ovládať letu po oblohe, aby sa vyhol útokom nepriateľov. Musíte z ...

Hľadanie diamantov Hrať ►

Hľadanie diamantov

5
5 z 10 - 2872 hlasov
Odohrané
31865
krát

Nachádzate sa v klenotníctve galérii v Paríži, a počas noci, všetky diamanty, smaragdy, zafíry a drahé kamene zmizli, sa svojím charakterom od Aristomačky hľadajú všetky diamanty a nájsť exit, než vyprší čas. Nájsť diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocou tlačidiel so šípkami môžete ovládať pohyb a medzerníkom môžete skočiť. Pozor na psov, stratíte život. Beh a skok cez všetky obrazovky sa dostať a ...