Hry Zdarma

Prejsť Tobikomi muž

Hry akčné

Prejsť tobikomi muž

Prejsť Tobikomi muž Hodnotenie: 7/10

Prejsť tobikomi muž hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Mario Bros typ hry, kde ste postava, ktorá má skočiť, pohyb, beh v hre so 7 rôznymi svetmi a 28 úrovní. Presuňte postavu s šípkami a strieľate ovládacieho tlačidla. Ovládacie prvky sú prispôsobiteľné. Hra sa skladá z rôznych ciest, ako platformy, kde budete musieť skákať z jedného do druhého. Dostať na konci hry so svojimi skokmi. Musíte pozbierať čo najviac zlatých mincí, ktoré sa objavujú na turné a dá vám body navyše. Môžete tiež skryté poklady, ktoré vám pomôžu vydržať dlhšie v hre. Dajte si pozor na roboty vrahov!

Krát hral:

Táto hra sa hrá 11728 krát on-line. Poradie 1806 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 7.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnotenie na základe 344 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 11728 krát
Prejsť Tobikomi muž

Akčná hra, v ktorej musíte prekonať rôzne obrazovky a platformy, ktoré sa objavia. Prechádzka cez územie ako je to možné skokom z obrazovky na obrazovku. Musíte byť opatrní, o robotoch, ktoré sa objavujú, sú nepriatelia. Ak robot dotkne vám spadne na obrazovke a budete mŕtvy. Musíte sa vyhnúť roboty, ktoré prídu po ceste. Tu vám poklady skryté zbrane sa brániť pred nepriateľmi. Tam sú prekvapenie skrýva za otázniky. Beh a skok cez hru, kým sa nedostanete na koniec bezpečne.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Prejsť Tobikomi muž pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Akčné flash hra s názvom Prejsť Tobikomi muž. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Prejsť Tobikomi muž , a to sa týka Akčné. Naša nová hra Prejsť Tobikomi muž je jedna z najlepších hier Akčné nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Prejsť Tobikomi muž, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Prejsť Tobikomi muž
SPÄŤ

Akčné najhranejšie hry

velryba Hrať ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasov
Odohrané
332789
krát

Predator na úteku! Nájdite si cestu von z mora sveta. Návod: Escape od mora sveta pri riešení hádaniek a bojovať vaša cesta von zo zajatia. Použite hore, ľavej a pravej šípky plávať. X kousnuti (jesť, aby získali zdravie) Z k pomlčka a prestávka veci, šípka dole roztočiť svojich nepriateľov z cesty. Zabíjania a ničenia zvýši vašu Rage, to si nezranitelný a budete spôsobiť väčšie škody.

Vojna Drakov Hrať ►

Vojna drakov

5
5 z 10 - 9706 hlasov
Odohrané
98316
krát

Draci sú vo vojne. K dispozícii je veľká bitka požiaru na oblohe. Prispievať do boja tohto draka lietania nad. Zabiť lietajúce draky, ktoré sa snažia vás zabiť. Opevnenie pľuje oheň zničí všetko. Dajte si pozor na oheň ostatných drakov! Návod: Pomocou klávesov so šípkami alebo WASD pohybovať a ľavé tlačidlo myši pľuvať oheň. Musíte ovládať letu po oblohe, aby sa vyhol útokom nepriateľov. Musíte z ...

Hľadanie diamantov Hrať ►

Hľadanie diamantov

5
5 z 10 - 2872 hlasov
Odohrané
31865
krát

Nachádzate sa v klenotníctve galérii v Paríži, a počas noci, všetky diamanty, smaragdy, zafíry a drahé kamene zmizli, sa svojím charakterom od Aristomačky hľadajú všetky diamanty a nájsť exit, než vyprší čas. Nájsť diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocou tlačidiel so šípkami môžete ovládať pohyb a medzerníkom môžete skočiť. Pozor na psov, stratíte život. Beh a skok cez všetky obrazovky sa dostať a ...