Hry Zdarma

Rádioaktívne Bojovník

Hry akčné

Rádioaktívne bojovník

Rádioaktívne Bojovník Hodnotenie: 10/10

Rádioaktívne bojovník hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto online hre budete hrať ako jediný bojovník schopný riešiť problémy, na ktoré narazíte. Rádioaktívne Necro-mutantov sa buduje tajnú zbraň nebývalej sily. Spies ľudskej aliancie obetovali svoje životy, aby zistili Necro-mutant úkryt. Iba jeden bojovník môžete vyskúšať a útok, ktorý hrozné miesto, aby sa zabránilo ich diabolský plán od napĺňať. Môže odvaha a zúrivosť riadiť svoj ​​osud, a dovedie ku konečnému víťazstvu!

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7496 krát on-line. Poradie 3582 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 10.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Hodnotenie na základe 2 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7496 krát
Rádioaktívne Bojovník

Pomocou klávesov so šípkami pohybovať a klávesy A a S k útoku. D kľúče bude aktivovať svoj ​​štít, tak neváhajte využiť svoj ​​štít, ak potrebujete. Pick up žiadne ďalšie zdravotné vidíte. Ak chcete spustiť, dvakrát kliknite klávesov so šípkami. Neexistuje žiadny skákanie v tejto hre, pretože je poraziť 'em-up hra.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Rádioaktívne Bojovník pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Akčné flash hra s názvom Rádioaktívne Bojovník. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Rádioaktívne Bojovník , a to sa týka Akčné. Naša nová hra Rádioaktívne Bojovník je jedna z najlepších hier Akčné nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Rádioaktívne Bojovník, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Rádioaktívne Bojovník
SPÄŤ

Akčné najhranejšie hry

velryba Hrať ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasov
Odohrané
332842
krát

Predator na úteku! Nájdite si cestu von z mora sveta. Návod: Escape od mora sveta pri riešení hádaniek a bojovať vaša cesta von zo zajatia. Použite hore, ľavej a pravej šípky plávať. X kousnuti (jesť, aby získali zdravie) Z k pomlčka a prestávka veci, šípka dole roztočiť svojich nepriateľov z cesty. Zabíjania a ničenia zvýši vašu Rage, to si nezranitelný a budete spôsobiť väčšie škody.

Vojna Drakov Hrať ►

Vojna drakov

5
5 z 10 - 9706 hlasov
Odohrané
98350
krát

Draci sú vo vojne. K dispozícii je veľká bitka požiaru na oblohe. Prispievať do boja tohto draka lietania nad. Zabiť lietajúce draky, ktoré sa snažia vás zabiť. Opevnenie pľuje oheň zničí všetko. Dajte si pozor na oheň ostatných drakov! Návod: Pomocou klávesov so šípkami alebo WASD pohybovať a ľavé tlačidlo myši pľuvať oheň. Musíte ovládať letu po oblohe, aby sa vyhol útokom nepriateľov. Musíte z ...

Hľadanie diamantov Hrať ►

Hľadanie diamantov

5
5 z 10 - 2872 hlasov
Odohrané
31903
krát

Nachádzate sa v klenotníctve galérii v Paríži, a počas noci, všetky diamanty, smaragdy, zafíry a drahé kamene zmizli, sa svojím charakterom od Aristomačky hľadajú všetky diamanty a nájsť exit, než vyprší čas. Nájsť diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocou tlačidiel so šípkami môžete ovládať pohyb a medzerníkom môžete skočiť. Pozor na psov, stratíte život. Beh a skok cez všetky obrazovky sa dostať a ...