Hry Zdarma

Skákanie Žiadateľ

Hry akčné

Skákanie Žiadateľ

Skákanie Žiadateľ Hodnotenie: 7/10

Skákanie Žiadateľ hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto on-line hre, budete hrať Stick muž, ktorý má sa dostať do jeho pracovný pohovor. Nemôžete byť neskoro, takže budete musieť cestovať cez mesto tak rýchlo, ako môžete chytiť autobusy a vlaky, ktoré vás na požadované miesto. Budete si môcť vybrať muža či ženu znaky. Pomocou šípok vľavo a vpravo sa pohybovať ním, a šípku hore pre skok.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7289 krát on-line. Poradie 3401 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 7.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnotenie na základe 16 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7289 krát
Skákanie Žiadateľ

Pracovný pohovor je jedným z procesov, v ktorých sa potenciálny zamestnanec hodnotených zamestnávateľom pre prospektívnej zamestnanie v ich podnikaní, spoločnosť, organizácie alebo firmy. Počas tohto procesu, zamestnávateľ dúfa, že určiť, či žiadateľ je vhodný pre úlohu.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Skákanie Žiadateľ pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Akčné flash hra s názvom Skákanie Žiadateľ. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Skákanie Žiadateľ , a to sa týka Akčné. Naša nová hra Skákanie Žiadateľ je jedna z najlepších hier Akčné nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Skákanie Žiadateľ, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Skákanie Žiadateľ
SPÄŤ

Akčné najhranejšie hry

velryba Hrať ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasov
Odohrané
332842
krát

Predator na úteku! Nájdite si cestu von z mora sveta. Návod: Escape od mora sveta pri riešení hádaniek a bojovať vaša cesta von zo zajatia. Použite hore, ľavej a pravej šípky plávať. X kousnuti (jesť, aby získali zdravie) Z k pomlčka a prestávka veci, šípka dole roztočiť svojich nepriateľov z cesty. Zabíjania a ničenia zvýši vašu Rage, to si nezranitelný a budete spôsobiť väčšie škody.

Vojna Drakov Hrať ►

Vojna drakov

5
5 z 10 - 9706 hlasov
Odohrané
98350
krát

Draci sú vo vojne. K dispozícii je veľká bitka požiaru na oblohe. Prispievať do boja tohto draka lietania nad. Zabiť lietajúce draky, ktoré sa snažia vás zabiť. Opevnenie pľuje oheň zničí všetko. Dajte si pozor na oheň ostatných drakov! Návod: Pomocou klávesov so šípkami alebo WASD pohybovať a ľavé tlačidlo myši pľuvať oheň. Musíte ovládať letu po oblohe, aby sa vyhol útokom nepriateľov. Musíte z ...

Hľadanie diamantov Hrať ►

Hľadanie diamantov

5
5 z 10 - 2872 hlasov
Odohrané
31903
krát

Nachádzate sa v klenotníctve galérii v Paríži, a počas noci, všetky diamanty, smaragdy, zafíry a drahé kamene zmizli, sa svojím charakterom od Aristomačky hľadajú všetky diamanty a nájsť exit, než vyprší čas. Nájsť diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocou tlačidiel so šípkami môžete ovládať pohyb a medzerníkom môžete skočiť. Pozor na psov, stratíte život. Beh a skok cez všetky obrazovky sa dostať a ...