Hry Zdarma

Strieľať Bomby

Hry akčné

Strieľať bomby

Strieľať Bomby Hodnotenie: 4/10

Strieľať bomby hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Použite svoj ​​raketový pás zbierať muníciu, ako si padák do vášho mesta, strieľať bomby z neba. Prežiť a chrániť mesto od každej vlny bômb, a zarobiť peniaze na upgrade svojho zdravia, raketový pás, padák, explózie, rozsah a rýchlosť. Letí vzduchom vyhnúť všetky bomby a zbierať čo najviac munície, ako je to možné. Zbierajte balóniky rovnako. Dajte si pozor na nepriateľské lietadlá, ktoré na vás strieľať do vzduchu.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 6910 krát on-line. Poradie 3356 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 4.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnotenie na základe 8 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 6910 krát
Strieľať Bomby

Vaše zdravie a zdravie mesta sú vyznačené pruhy na ľavej strane obrazovky, a množstvo munície máte a bomby ešte padať z neba je uvedený na pravej strane obrazovky. Použite myš na ovládanie pádu zbierať muníciu a vyhnúť sa bomby. Presun vaša postava vľavo a vpravo, zatiaľ čo na zemi s a D.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Strieľať Bomby pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Akčné flash hra s názvom Strieľať Bomby. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Strieľať Bomby , a to sa týka Akčné. Naša nová hra Strieľať Bomby je jedna z najlepších hier Akčné nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Strieľať Bomby, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Strieľať Bomby
SPÄŤ

Akčné najhranejšie hry

velryba Hrať ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasov
Odohrané
332714
krát

Predator na úteku! Nájdite si cestu von z mora sveta. Návod: Escape od mora sveta pri riešení hádaniek a bojovať vaša cesta von zo zajatia. Použite hore, ľavej a pravej šípky plávať. X kousnuti (jesť, aby získali zdravie) Z k pomlčka a prestávka veci, šípka dole roztočiť svojich nepriateľov z cesty. Zabíjania a ničenia zvýši vašu Rage, to si nezranitelný a budete spôsobiť väčšie škody.

Vojna Drakov Hrať ►

Vojna drakov

5
5 z 10 - 9706 hlasov
Odohrané
98222
krát

Draci sú vo vojne. K dispozícii je veľká bitka požiaru na oblohe. Prispievať do boja tohto draka lietania nad. Zabiť lietajúce draky, ktoré sa snažia vás zabiť. Opevnenie pľuje oheň zničí všetko. Dajte si pozor na oheň ostatných drakov! Návod: Pomocou klávesov so šípkami alebo WASD pohybovať a ľavé tlačidlo myši pľuvať oheň. Musíte ovládať letu po oblohe, aby sa vyhol útokom nepriateľov. Musíte z ...

Hľadanie diamantov Hrať ►

Hľadanie diamantov

5
5 z 10 - 2870 hlasov
Odohrané
31787
krát

Nachádzate sa v klenotníctve galérii v Paríži, a počas noci, všetky diamanty, smaragdy, zafíry a drahé kamene zmizli, sa svojím charakterom od Aristomačky hľadajú všetky diamanty a nájsť exit, než vyprší čas. Nájsť diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocou tlačidiel so šípkami môžete ovládať pohyb a medzerníkom môžete skočiť. Pozor na psov, stratíte život. Beh a skok cez všetky obrazovky sa dostať a ...