Hry Zdarma

Strieľať Parazity

Hry akčné

Strieľať parazity

Strieľať Parazity Hodnotenie: 8/10

Strieľať parazity hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Cieľom tejto online hry je poraziť nepriateľov na obrazovke. Infekcia sa udomácňuje a je len na vás, k boju ho! Zničiť vírus, ale nenechajte sa nakaziť vaše loď tým, že sa príliš blízko. Strieľať nepriateľov v rýchlom slede na zvýšenie multiplikátora a dostať svoje skóre do miliónov! Pomocou klávesov so šípkami pre pohyb lode, a použitie klávesy WASD cieľ zbraň.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7708 krát on-line. Poradie 3553 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 8.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hodnotenie na základe 2 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7708 krát
Strieľať Parazity

Zbierať nejaké vylepšenia, ktoré sa objavia. Získať je tým, že strieľa nepriateľov, viac zničíte, tým viac dostanete. Ak ste hrali hru s týmto druhom systému kontroly pred, to môže byť trochu ťažké na prvý, ale budete si rýchlo zvyknúť na to. Ovládacie prvky pre sťahovanie a natáčanie môže byť nastavený na obrazovke pokyny.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Strieľať Parazity pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Akčné flash hra s názvom Strieľať Parazity. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Strieľať Parazity , a to sa týka Akčné. Naša nová hra Strieľať Parazity je jedna z najlepších hier Akčné nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Strieľať Parazity, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Strieľať Parazity
SPÄŤ

Akčné najhranejšie hry

velryba Hrať ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasov
Odohrané
332842
krát

Predator na úteku! Nájdite si cestu von z mora sveta. Návod: Escape od mora sveta pri riešení hádaniek a bojovať vaša cesta von zo zajatia. Použite hore, ľavej a pravej šípky plávať. X kousnuti (jesť, aby získali zdravie) Z k pomlčka a prestávka veci, šípka dole roztočiť svojich nepriateľov z cesty. Zabíjania a ničenia zvýši vašu Rage, to si nezranitelný a budete spôsobiť väčšie škody.

Vojna Drakov Hrať ►

Vojna drakov

5
5 z 10 - 9706 hlasov
Odohrané
98350
krát

Draci sú vo vojne. K dispozícii je veľká bitka požiaru na oblohe. Prispievať do boja tohto draka lietania nad. Zabiť lietajúce draky, ktoré sa snažia vás zabiť. Opevnenie pľuje oheň zničí všetko. Dajte si pozor na oheň ostatných drakov! Návod: Pomocou klávesov so šípkami alebo WASD pohybovať a ľavé tlačidlo myši pľuvať oheň. Musíte ovládať letu po oblohe, aby sa vyhol útokom nepriateľov. Musíte z ...

Hľadanie diamantov Hrať ►

Hľadanie diamantov

5
5 z 10 - 2872 hlasov
Odohrané
31903
krát

Nachádzate sa v klenotníctve galérii v Paríži, a počas noci, všetky diamanty, smaragdy, zafíry a drahé kamene zmizli, sa svojím charakterom od Aristomačky hľadajú všetky diamanty a nájsť exit, než vyprší čas. Nájsť diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocou tlačidiel so šípkami môžete ovládať pohyb a medzerníkom môžete skočiť. Pozor na psov, stratíte život. Beh a skok cez všetky obrazovky sa dostať a ...