Hry Zdarma

Surfujte Tabuľu

Hry akčné

Surfujte tabuľu

Surfujte Tabuľu Hodnotenie: 4/10

Surfujte tabuľu hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto on-line hre budete mať možnosť urobiť jednu z vecí, ktoré ste kedy chceli. Myslíte si predstaviť, že v škole, pri pohľade na nudný a plný pracovný tabuľu v škole? Tu je vaša šanca na surfovanie cez to dokázať sami a súťažiť s ostatnými hráčmi po celom svete! nasmerovať svoju postavu, vyhnite mokrej hubky a čo je najdôležitejšie ... získať najvyššie skóre! nasmerovať svoju postavu s myšou, vyhnúť mokré huby a zbierať tie bonusy!

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7375 krát on-line. Poradie 3305 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 4.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnotenie na základe 16 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7375 krát
Surfujte Tabuľu

Akčná hra je žáner, ktorý zdôrazňuje, fyzické problémy, vrátane reakčnej doby na prípravu a koordináciu ruka-oko. Žáner zahŕňa rôzne podrodu ako je boj proti hry, strieľačky hry a platformy hry, ktoré sú široko považované za najdôležitejšie akčné hry, aj keď niektoré real-time stratégie hry sú tiež považované za akčné hry.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Surfujte Tabuľu pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Akčné flash hra s názvom Surfujte Tabuľu. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Surfujte Tabuľu , a to sa týka Akčné. Naša nová hra Surfujte Tabuľu je jedna z najlepších hier Akčné nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Surfujte Tabuľu, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Surfujte Tabuľu
SPÄŤ

Akčné najhranejšie hry

velryba Hrať ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasov
Odohrané
332842
krát

Predator na úteku! Nájdite si cestu von z mora sveta. Návod: Escape od mora sveta pri riešení hádaniek a bojovať vaša cesta von zo zajatia. Použite hore, ľavej a pravej šípky plávať. X kousnuti (jesť, aby získali zdravie) Z k pomlčka a prestávka veci, šípka dole roztočiť svojich nepriateľov z cesty. Zabíjania a ničenia zvýši vašu Rage, to si nezranitelný a budete spôsobiť väčšie škody.

Vojna Drakov Hrať ►

Vojna drakov

5
5 z 10 - 9706 hlasov
Odohrané
98350
krát

Draci sú vo vojne. K dispozícii je veľká bitka požiaru na oblohe. Prispievať do boja tohto draka lietania nad. Zabiť lietajúce draky, ktoré sa snažia vás zabiť. Opevnenie pľuje oheň zničí všetko. Dajte si pozor na oheň ostatných drakov! Návod: Pomocou klávesov so šípkami alebo WASD pohybovať a ľavé tlačidlo myši pľuvať oheň. Musíte ovládať letu po oblohe, aby sa vyhol útokom nepriateľov. Musíte z ...

Hľadanie diamantov Hrať ►

Hľadanie diamantov

5
5 z 10 - 2872 hlasov
Odohrané
31903
krát

Nachádzate sa v klenotníctve galérii v Paríži, a počas noci, všetky diamanty, smaragdy, zafíry a drahé kamene zmizli, sa svojím charakterom od Aristomačky hľadajú všetky diamanty a nájsť exit, než vyprší čas. Nájsť diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocou tlačidiel so šípkami môžete ovládať pohyb a medzerníkom môžete skočiť. Pozor na psov, stratíte život. Beh a skok cez všetky obrazovky sa dostať a ...