Hry Zdarma

Tide surfer

Hry akčné

Tide surfer

Tide surfer Hodnotenie: 4/10

Tide surfer hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Rýchla hra, kde budete riadiť vodné skútre a musíte kontrolovať príliv a odliv k dosiahnutiu vášho cieľa. Rastúci a klesajúci príliv dostanete body, ak budete udržiavať vysokú rýchlosť. Buďte opatrní, pretože tam sú veci, ktoré nemôžu prejsť, musíte mať rýchle reflexy, aby sa nenaraziť a stratíte body.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 6759 krát on-line. Poradie 3710 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 4.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnotenie na základe 2 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 6759 krát
Tide surfer

Na ovládanie príliv a odliv môžete použiť klávesnicu alebo klávesov so šípkami alebo W kľúč k zvýšeniu príliv a odliv, a S kľúčom k ich nižšia. Prechádzka prílivy, vyhýbanie sa prekážkam, a beží, rovnako ako je to možné pre vyššie skóre. Ak chcete zvýšiť rýchlosť, môžete použiť pravé šípkami.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Tide surfer pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Akčné flash hra s názvom Tide surfer. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Tide surfer , a to sa týka Akčné. Naša nová hra Tide surfer je jedna z najlepších hier Akčné nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Tide surfer, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Tide surfer
SPÄŤ

Akčné najhranejšie hry

velryba Hrať ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasov
Odohrané
332843
krát

Predator na úteku! Nájdite si cestu von z mora sveta. Návod: Escape od mora sveta pri riešení hádaniek a bojovať vaša cesta von zo zajatia. Použite hore, ľavej a pravej šípky plávať. X kousnuti (jesť, aby získali zdravie) Z k pomlčka a prestávka veci, šípka dole roztočiť svojich nepriateľov z cesty. Zabíjania a ničenia zvýši vašu Rage, to si nezranitelný a budete spôsobiť väčšie škody.

Vojna Drakov Hrať ►

Vojna drakov

5
5 z 10 - 9706 hlasov
Odohrané
98351
krát

Draci sú vo vojne. K dispozícii je veľká bitka požiaru na oblohe. Prispievať do boja tohto draka lietania nad. Zabiť lietajúce draky, ktoré sa snažia vás zabiť. Opevnenie pľuje oheň zničí všetko. Dajte si pozor na oheň ostatných drakov! Návod: Pomocou klávesov so šípkami alebo WASD pohybovať a ľavé tlačidlo myši pľuvať oheň. Musíte ovládať letu po oblohe, aby sa vyhol útokom nepriateľov. Musíte z ...

Hľadanie diamantov Hrať ►

Hľadanie diamantov

5
5 z 10 - 2872 hlasov
Odohrané
31903
krát

Nachádzate sa v klenotníctve galérii v Paríži, a počas noci, všetky diamanty, smaragdy, zafíry a drahé kamene zmizli, sa svojím charakterom od Aristomačky hľadajú všetky diamanty a nájsť exit, než vyprší čas. Nájsť diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocou tlačidiel so šípkami môžete ovládať pohyb a medzerníkom môžete skočiť. Pozor na psov, stratíte život. Beh a skok cez všetky obrazovky sa dostať a ...