Hry Zdarma

Chihuahua na záchranu

Hry akčné

Chihuahua na záchranu

Chihuahua na záchranu Hodnotenie: 4/10

Chihuahua na záchranu hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto hre trochu čivava musí zachrániť princeznú a že budete musieť zabiť svojich nepriateľov a prejsť úrovňou, zdvihol kľúč a otvoril dvere. Dajte si pozor na nepriateľov, ktorí vás môže aj zabiť, rovnako ako všetky zvieratá nájsť rôzne obrazovky. Pomocou klávesov so šípkami pre pohyb a medzerník pre skok. Musíte ísť porazil každej úrovni, schmatol kľúče, ktorý otvára dvere k pohybu z obrazovky. Sada rôznych úrovniach, v ktorých budete musieť robiť rôzne veci prekonať.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 12172 krát on-line. Poradie 1860 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 4.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnotenie na základe 1016 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 12172 krát
Chihuahua na záchranu

Zverina, musíte prekonať rôzne obrazovky. Ste malá čivava pes má vyzdvihnúť kľúč v každej úrovni, ktoré sa otvorí dvere, je potrebné otvoriť dvere pre vstup do ďalšej úrovne. Plošinovka, kde musíte skákať chytiť mince a zabíjať nepriateľov, ktoré sú zvieratá, ako sú myši. Jednoduchá hra, kde sa pohybujete v rôznych úrovniach s rôznymi úrovňami obtiažnosti.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Chihuahua na záchranu pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Akčné flash hra s názvom Chihuahua na záchranu. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Chihuahua na záchranu , a to sa týka Akčné. Naša nová hra Chihuahua na záchranu je jedna z najlepších hier Akčné nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Chihuahua na záchranu, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Chihuahua na záchranu
SPÄŤ

Akčné najhranejšie hry

velryba Hrať ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasov
Odohrané
332842
krát

Predator na úteku! Nájdite si cestu von z mora sveta. Návod: Escape od mora sveta pri riešení hádaniek a bojovať vaša cesta von zo zajatia. Použite hore, ľavej a pravej šípky plávať. X kousnuti (jesť, aby získali zdravie) Z k pomlčka a prestávka veci, šípka dole roztočiť svojich nepriateľov z cesty. Zabíjania a ničenia zvýši vašu Rage, to si nezranitelný a budete spôsobiť väčšie škody.

Vojna Drakov Hrať ►

Vojna drakov

5
5 z 10 - 9706 hlasov
Odohrané
98350
krát

Draci sú vo vojne. K dispozícii je veľká bitka požiaru na oblohe. Prispievať do boja tohto draka lietania nad. Zabiť lietajúce draky, ktoré sa snažia vás zabiť. Opevnenie pľuje oheň zničí všetko. Dajte si pozor na oheň ostatných drakov! Návod: Pomocou klávesov so šípkami alebo WASD pohybovať a ľavé tlačidlo myši pľuvať oheň. Musíte ovládať letu po oblohe, aby sa vyhol útokom nepriateľov. Musíte z ...

Hľadanie diamantov Hrať ►

Hľadanie diamantov

5
5 z 10 - 2872 hlasov
Odohrané
31903
krát

Nachádzate sa v klenotníctve galérii v Paríži, a počas noci, všetky diamanty, smaragdy, zafíry a drahé kamene zmizli, sa svojím charakterom od Aristomačky hľadajú všetky diamanty a nájsť exit, než vyprší čas. Nájsť diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocou tlačidiel so šípkami môžete ovládať pohyb a medzerníkom môžete skočiť. Pozor na psov, stratíte život. Beh a skok cez všetky obrazovky sa dostať a ...