Hry Zdarma

Vojny Robot

Hry akčné

Vojny robot

Vojny Robot Hodnotenie: 3/10

Vojny robot hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Táto bezplatná online hra je o zbieranie šrotu od ostatných robotov. Vzhľadom k tomu, roboti sú vyrobené z kovu a nie robot chce jeho kov ukradnutý, budete musieť najprv zničiť všetky. K tomu budete potrebovať obe ruky, jeden pre klávesnicu a jeden pre myš. S klávesnici budete ovládať pohyb robota, a to buď s klávesmi WASD alebo šípkami. Pomocou myši sa budete snažiť, strieľať a hádzať bomby. Pohyb po obrazovke pre cieľ, kliknite na tlačidlo (a držte) na tlačidlo strieľať a dvakrát kliknite explodovať. Zbierajte kúsky kovu po zničení nepriateľa. Niektorí nepriatelia môžu trvať dlhšie ako jednu šancu zničiť.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7033 krát on-line. Poradie 3498 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 3.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hodnotenie na základe 6 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7033 krát
Vojny Robot

Vyzerá to, že táto hra je založená vo svete obývanom roboty hover, ktoré sú používané na kov ďalších robotov a majú navzájom zabiť, aby prežili. Z nejakého dôvodu, je tam jeden robot silnejší než ostatní. A samozrejme, že musí bojovať proti všetkým slabších robotov. Hádajte, kto bude hrať najsilnejší hover topánok? Vy! Jediný spôsob, ako môže byť porazený, ak je najslabší roboti podarí prevyšuje vás, alebo ak ste úplný blbec s videohrami. Takže, ktorý z nich bude? Ste slaboch, alebo ste ochotní prijať hromadia stovky vyčíňa vrah explodujúcej roboty?

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Vojny Robot pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Akčné flash hra s názvom Vojny Robot. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Vojny Robot , a to sa týka Akčné. Naša nová hra Vojny Robot je jedna z najlepších hier Akčné nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Vojny Robot, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Vojny Robot
SPÄŤ

Akčné najhranejšie hry

velryba Hrať ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasov
Odohrané
332842
krát

Predator na úteku! Nájdite si cestu von z mora sveta. Návod: Escape od mora sveta pri riešení hádaniek a bojovať vaša cesta von zo zajatia. Použite hore, ľavej a pravej šípky plávať. X kousnuti (jesť, aby získali zdravie) Z k pomlčka a prestávka veci, šípka dole roztočiť svojich nepriateľov z cesty. Zabíjania a ničenia zvýši vašu Rage, to si nezranitelný a budete spôsobiť väčšie škody.

Vojna Drakov Hrať ►

Vojna drakov

5
5 z 10 - 9706 hlasov
Odohrané
98350
krát

Draci sú vo vojne. K dispozícii je veľká bitka požiaru na oblohe. Prispievať do boja tohto draka lietania nad. Zabiť lietajúce draky, ktoré sa snažia vás zabiť. Opevnenie pľuje oheň zničí všetko. Dajte si pozor na oheň ostatných drakov! Návod: Pomocou klávesov so šípkami alebo WASD pohybovať a ľavé tlačidlo myši pľuvať oheň. Musíte ovládať letu po oblohe, aby sa vyhol útokom nepriateľov. Musíte z ...

Hľadanie diamantov Hrať ►

Hľadanie diamantov

5
5 z 10 - 2872 hlasov
Odohrané
31903
krát

Nachádzate sa v klenotníctve galérii v Paríži, a počas noci, všetky diamanty, smaragdy, zafíry a drahé kamene zmizli, sa svojím charakterom od Aristomačky hľadajú všetky diamanty a nájsť exit, než vyprší čas. Nájsť diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocou tlačidiel so šípkami môžete ovládať pohyb a medzerníkom môžete skočiť. Pozor na psov, stratíte život. Beh a skok cez všetky obrazovky sa dostať a ...