Hry Zdarma

Zabi Nekonečné Nepriateľov

Hry akčné

Zabi nekonečné nepriateľov

Zabi Nekonečné Nepriateľov Hodnotenie: 7/10

Zabi nekonečné nepriateľov hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Držať muži hru! Viete, že milujú! V tomto prípade bude mať v boji proti všetkému, ktorý sa pohybuje. Keď akcia začne, hit každého nepriateľa a robiť veľkolepé kombá. Presuňte postavu s šípkami a útok kombo s kľúčovým. Pomocou klávesy S vyzdvihnúť zbrane, ktoré majú bielu šípku nad nimi, alebo jazdiť alebo vystúpiť nepriateľské guľky. Stlačením oba súčasne, aby vykonal špeciálny hit.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7482 krát on-line. Poradie 3391 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 7.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnotenie na základe 18 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7482 krát
Zabi Nekonečné Nepriateľov

Panáčik je veľmi jednoduchá kresba osoby alebo zvieraťa, zložený z niekoľkých čiar alebo bodiek. V panáčik, hlava je reprezentovaná kruhom, niekedy s detaily, ako oči, ústa alebo hrubo vyškriabal vlasy. Paže, nohy a trup sú zastúpené priamkami.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Zabi Nekonečné Nepriateľov pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Akčné flash hra s názvom Zabi Nekonečné Nepriateľov. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Zabi Nekonečné Nepriateľov , a to sa týka Akčné. Naša nová hra Zabi Nekonečné Nepriateľov je jedna z najlepších hier Akčné nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Zabi Nekonečné Nepriateľov, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Zabi Nekonečné Nepriateľov
SPÄŤ

Akčné najhranejšie hry

velryba Hrať ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasov
Odohrané
332842
krát

Predator na úteku! Nájdite si cestu von z mora sveta. Návod: Escape od mora sveta pri riešení hádaniek a bojovať vaša cesta von zo zajatia. Použite hore, ľavej a pravej šípky plávať. X kousnuti (jesť, aby získali zdravie) Z k pomlčka a prestávka veci, šípka dole roztočiť svojich nepriateľov z cesty. Zabíjania a ničenia zvýši vašu Rage, to si nezranitelný a budete spôsobiť väčšie škody.

Vojna Drakov Hrať ►

Vojna drakov

5
5 z 10 - 9706 hlasov
Odohrané
98350
krát

Draci sú vo vojne. K dispozícii je veľká bitka požiaru na oblohe. Prispievať do boja tohto draka lietania nad. Zabiť lietajúce draky, ktoré sa snažia vás zabiť. Opevnenie pľuje oheň zničí všetko. Dajte si pozor na oheň ostatných drakov! Návod: Pomocou klávesov so šípkami alebo WASD pohybovať a ľavé tlačidlo myši pľuvať oheň. Musíte ovládať letu po oblohe, aby sa vyhol útokom nepriateľov. Musíte z ...

Hľadanie diamantov Hrať ►

Hľadanie diamantov

5
5 z 10 - 2872 hlasov
Odohrané
31903
krát

Nachádzate sa v klenotníctve galérii v Paríži, a počas noci, všetky diamanty, smaragdy, zafíry a drahé kamene zmizli, sa svojím charakterom od Aristomačky hľadajú všetky diamanty a nájsť exit, než vyprší čas. Nájsť diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocou tlačidiel so šípkami môžete ovládať pohyb a medzerníkom môžete skočiť. Pozor na psov, stratíte život. Beh a skok cez všetky obrazovky sa dostať a ...