Hry Zdarma

Záchranná v meste

Hry akčné

Záchranná v meste

Záchranná v meste Hodnotenie: 4/10

Záchranná v meste hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Dračie vajce bola odcudzená. Musíte použiť zbrane sa pohybovať po meste vo svojom poslaní. Skvelá akčná hra, kde si môžete hrať s myšou. Pohyb po obrazovke a strieľať všetkých nepriateľov, ktoré sa objavujú. Bláznivá hra natáčanie všetko zlo, ktoré sa objavujú. Vylepšenie vybavenia a zbierať energiu pokračovať v hre. Každý level končí v boji s nebezpečným monštrom, ktoré musia byť prekonané, aby prechod na ďalšiu obrazovku.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7497 krát on-line. Poradie 3596 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 4.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnotenie na základe 2 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7497 krát
Záchranná v meste

Klasická hra z rôznych obrazovkách, na ktorých môžete prekonať prekážky, čeliť streľbe nepriateľov. Choďte na bicykli ako kozmickej lode okolo obrazovky. Nepriatelia sa objavujú a fotografovanie. Musíte zničiť všetkých protivníkov. Každý zabiť vám niektoré diamanty sú podávané Bonus a energiu pokračovať v hre. Zabite príšery na poslednú obrazovke zobrazený v každej úrovni. Oheň svoje zbrane a vozidlá idúce po meste v nebezpečnú misiu.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Záchranná v meste pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Akčné flash hra s názvom Záchranná v meste. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Záchranná v meste , a to sa týka Akčné. Naša nová hra Záchranná v meste je jedna z najlepších hier Akčné nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Záchranná v meste, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Záchranná v meste
SPÄŤ

Akčné najhranejšie hry

velryba Hrať ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasov
Odohrané
332843
krát

Predator na úteku! Nájdite si cestu von z mora sveta. Návod: Escape od mora sveta pri riešení hádaniek a bojovať vaša cesta von zo zajatia. Použite hore, ľavej a pravej šípky plávať. X kousnuti (jesť, aby získali zdravie) Z k pomlčka a prestávka veci, šípka dole roztočiť svojich nepriateľov z cesty. Zabíjania a ničenia zvýši vašu Rage, to si nezranitelný a budete spôsobiť väčšie škody.

Vojna Drakov Hrať ►

Vojna drakov

5
5 z 10 - 9706 hlasov
Odohrané
98350
krát

Draci sú vo vojne. K dispozícii je veľká bitka požiaru na oblohe. Prispievať do boja tohto draka lietania nad. Zabiť lietajúce draky, ktoré sa snažia vás zabiť. Opevnenie pľuje oheň zničí všetko. Dajte si pozor na oheň ostatných drakov! Návod: Pomocou klávesov so šípkami alebo WASD pohybovať a ľavé tlačidlo myši pľuvať oheň. Musíte ovládať letu po oblohe, aby sa vyhol útokom nepriateľov. Musíte z ...

Hľadanie diamantov Hrať ►

Hľadanie diamantov

5
5 z 10 - 2872 hlasov
Odohrané
31903
krát

Nachádzate sa v klenotníctve galérii v Paríži, a počas noci, všetky diamanty, smaragdy, zafíry a drahé kamene zmizli, sa svojím charakterom od Aristomačky hľadajú všetky diamanty a nájsť exit, než vyprší čas. Nájsť diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocou tlačidiel so šípkami môžete ovládať pohyb a medzerníkom môžete skočiť. Pozor na psov, stratíte život. Beh a skok cez všetky obrazovky sa dostať a ...