Hry Zdarma

Zastre Všetky Ciele

Hry akčné

Zastre všetky ciele

Zastre Všetky Ciele Hodnotenie: 5/10

Zastre všetky ciele hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Táto bezplatná on-line hra je z niekoľkých štýlov, ale hlavným poslaním je jednoduchá. Pomocou diaľkového ovládania krabici strieľať Nikita rakety a zničiť všetky ciele v každej úrovni. Použite rôzne techniky, aby sa najrýchlejší čas a tvrdí prvé miesto. Presuňte sa šípkami, ohnivých striel s medzerníkom, vybuchujú rakety s kľúčom W, držte X šípky na prvej osoby pohľadu prepnúť tlačidla posun pre prikrčenia a štát, tváriť nahor alebo nadol s A a Z kľúče.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7108 krát on-line. Poradie 3487 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 4 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7108 krát
Zastre Všetky Ciele

Toto je 3D bludisko hra, v ktorej budete musieť strieľať všetky ciele každej úrovni. Pomocou šípok sa pohybovať pole a rakiet.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Zastre Všetky Ciele pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Akčné flash hra s názvom Zastre Všetky Ciele. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Zastre Všetky Ciele , a to sa týka Akčné. Naša nová hra Zastre Všetky Ciele je jedna z najlepších hier Akčné nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Zastre Všetky Ciele, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Zastre Všetky Ciele
SPÄŤ

Akčné najhranejšie hry

velryba Hrať ►

Velryba

6
6 z 10 - 53442 hlasov
Odohrané
332842
krát

Predator na úteku! Nájdite si cestu von z mora sveta. Návod: Escape od mora sveta pri riešení hádaniek a bojovať vaša cesta von zo zajatia. Použite hore, ľavej a pravej šípky plávať. X kousnuti (jesť, aby získali zdravie) Z k pomlčka a prestávka veci, šípka dole roztočiť svojich nepriateľov z cesty. Zabíjania a ničenia zvýši vašu Rage, to si nezranitelný a budete spôsobiť väčšie škody.

Vojna Drakov Hrať ►

Vojna drakov

5
5 z 10 - 9706 hlasov
Odohrané
98350
krát

Draci sú vo vojne. K dispozícii je veľká bitka požiaru na oblohe. Prispievať do boja tohto draka lietania nad. Zabiť lietajúce draky, ktoré sa snažia vás zabiť. Opevnenie pľuje oheň zničí všetko. Dajte si pozor na oheň ostatných drakov! Návod: Pomocou klávesov so šípkami alebo WASD pohybovať a ľavé tlačidlo myši pľuvať oheň. Musíte ovládať letu po oblohe, aby sa vyhol útokom nepriateľov. Musíte z ...

Hľadanie diamantov Hrať ►

Hľadanie diamantov

5
5 z 10 - 2872 hlasov
Odohrané
31903
krát

Nachádzate sa v klenotníctve galérii v Paríži, a počas noci, všetky diamanty, smaragdy, zafíry a drahé kamene zmizli, sa svojím charakterom od Aristomačky hľadajú všetky diamanty a nájsť exit, než vyprší čas. Nájsť diamanty, bude náhrdelník vám bonusové body. Pomocou tlačidiel so šípkami môžete ovládať pohyb a medzerníkom môžete skočiť. Pozor na psov, stratíte život. Beh a skok cez všetky obrazovky sa dostať a ...