Hry Zdarma

Crash Team Racing

Hry autá a závodné

Crash team racing

Crash Team Racing Hodnotenie: 7/10

Crash team racing hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Skvelá on-line hra Crash Bandicoot, s bleskom verzia populárnej Racing Crash Team, videohry PlayStation z roku 1999. Teraz môžete tešiť na šialené preteky s Crash Bandicoot a jeho priatelia. Musíte len pomocou klávesov so šípkami riadiť váš go-kart najlepšie viete a dostať sa na prvé miesto, vyhral svojich súperov. Ak máte radi motora a auta, odporúčame webové stránky: Autopůjčovna pre najlepšie vozidlá s nízkymi cenami.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 77823 krát on-line. Poradie 213 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 7.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnotenie na základe 10978 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 77823 krát
Crash Team Racing

Crash Team Racing flash hra, on-line verzia hry pre PlayStation z videohernej série Crash Bandicoot. Neskôr prišiel Crash Nitro Kart, veľmi podobný originálu, ale s novými funkciami, a Crash Tag Team Racing.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Crash Team Racing pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Autá a Závodné flash hra s názvom Crash Team Racing. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Crash Team Racing , a to sa týka Autá a Závodné. Naša nová hra Crash Team Racing je jedna z najlepších hier Autá a Závodné nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Crash Team Racing, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Crash Team Racing
SPÄŤ

Autá a závodné najhranejšie hry

bláznivý policajné autá Hrať ►

Bláznivý policajné autá

5
5 z 10 - 86752 hlasov
Odohrané
550376
krát

tento policajnej auta čo najskôr! Stlačte ľavé a pravé šípky na vola, hore a dole klávesami pre ovládanie rýchlosti a medzerník pre skok.

bláznivý Lekárne Hrať ►

Bláznivý lekárne

6
6 z 10 - 16372 hlasov
Odohrané
170915
krát

tento ambulancie čo najskôr! Stlačte ľavé a pravé šípky na vola, hore a dole klávesami pre ovládanie rýchlosti a medzerník pre skok.

auto práce obchod Hrať ►

Auto práce obchod

2
2 z 10 - 13632 hlasov
Odohrané
107171
krát

Zvýšte svoje body, ktoré poskytujú služby pre zákazníkov žiadosti, ako je uvedené. Kontrolný systém: použite kurzor myši na cestách.