Hry Zdarma

Vozík Monštrum 3D

Hry autá a závodné

Vozík monštrum 3d

Vozík Monštrum 3D Hodnotenie: 6/10

Vozík monštrum 3d hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Táto on-line hra zdarma je o riadení monstrum vozík cez veľa rámp, skokov a iných prekážok, a naprieč rôznymi platformami, na cieľovej čiare. Uistite sa, že ísť dosť rýchlosti pri skoku na inú platformu, pretože ak spadnete, budete musieť začať od poslednej kontrolný bod. Pomocou šípok na klávesnici robiť všetko.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 8458 krát on-line. Poradie 2732 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 64 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 8458 krát
Vozík Monštrum 3D

Monštrum vozík je obvykle štylizovaný po vyzdvihnutí tela vozíky, upravené alebo zámerne postavený s extrémne veľkou pozastavenie a kol. Používajú sa k účasti v súťaži a hlavne populárnej športovej zábavy. V niektorých prípadoch sú vystupoval po boku motokrosových pretekoch, blata zapadať a traktor zatiahnutím.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Vozík Monštrum 3D pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Autá a Závodné flash hra s názvom Vozík Monštrum 3D. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Vozík Monštrum 3D , a to sa týka Autá a Závodné. Naša nová hra Vozík Monštrum 3D je jedna z najlepších hier Autá a Závodné nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Vozík Monštrum 3D, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Vozík Monštrum 3D
SPÄŤ

Autá a závodné najhranejšie hry

bláznivý policajné autá Hrať ►

Bláznivý policajné autá

5
5 z 10 - 86752 hlasov
Odohrané
550376
krát

tento policajnej auta čo najskôr! Stlačte ľavé a pravé šípky na vola, hore a dole klávesami pre ovládanie rýchlosti a medzerník pre skok.

bláznivý Lekárne Hrať ►

Bláznivý lekárne

6
6 z 10 - 16372 hlasov
Odohrané
170915
krát

tento ambulancie čo najskôr! Stlačte ľavé a pravé šípky na vola, hore a dole klávesami pre ovládanie rýchlosti a medzerník pre skok.

auto práce obchod Hrať ►

Auto práce obchod

2
2 z 10 - 13632 hlasov
Odohrané
107171
krát

Zvýšte svoje body, ktoré poskytujú služby pre zákazníkov žiadosti, ako je uvedené. Kontrolný systém: použite kurzor myši na cestách.