Hry Zdarma

Zbierka hádaniek Bakugan

Hry Bakugan

Zbierka hádaniek Bakugan

Zbierka hádaniek Bakugan Hodnotenie: 6/10

Zbierka hádaniek Bakugan Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto online hre nájdete kolekciu hádaniek, všetko s obrázkami z kresleného seriálu Bakugan. Pokúsiť sa dokončiť každú z obrázkov v najkratšom možnom čase, a získať viac bodov, než svojimi priateľmi. Vyberte časť, ktorú chcete umiestniť a používať medzerníka na klávesnici otočiť kus. Umiestnite každý na svojom mieste v obrázku. Cieľom je rekonštruovať celý snímku získať pôvodný obrázok s scéne animovaného seriálu ste si vybrali. Vyzvite svojich priateľov, aby zistili, kto má najvyššie skóre!

Krát hral:

Táto hra sa hrá 11162 krát on-line. Poradie 1883 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 150 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 11162 krát
Zbierka hádaniek Bakugan

Hra, v ktorej budete mať zbierku scén z animovaného seriálu Bakugan. Môžete si vybrať jednu z nich hniť v kusoch a vy budete musieť znovu zostaviť obraz. Obrazy sú rozložené do 30 kusov, čo je číslo, ktoré je cenovo dostupné pre každého. Urobiť hádanka je činnosť, ktorá je veľmi dobrá pre uľahčenie duševný vývoj ľudí. Pomoc náš mozog sústrediť sa na všetko, čo je veľmi dobré pre deti.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Zbierka hádaniek Bakugan pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Bakugan flash hra s názvom Zbierka hádaniek Bakugan. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Zbierka hádaniek Bakugan , a to sa týka Bakugan. Naša nová hra Zbierka hádaniek Bakugan je jedna z najlepších hier Bakugan nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Zbierka hádaniek Bakugan, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Zbierka hádaniek Bakugan
SPÄŤ

Bakugan Najhranejšie hry

Karty Bakugan Hrať ►

Karty Bakugan

6
6 z 10 - 6618 hlasov
Odohrané
92717
krát

Zapojte sa do záchvatu Bakugan karty, hodiť kartu súťažiť proti sebe a zistiť, kto má na hornej Bakugan. Vyberte si jednu z 3 Bakugan a bitka začína, práve keď ľavý indikátor je plná. Čaká na výsledky bodoch kariet, či ste víťaz. Vyberte si kartu a namiesto toho vypustiť, ten sa silnejší z dvoch vyhrá hru. Musíte si vybrať medzi tri z nich, ktoré reprezentuje vás. Zistite, ktoré sú najsilnejšie a právomoci, ktoré ...

Ben 10 a Bakugan lukostrelci Hrať ►

Ben 10 a Bakugan lukostrelci

6
6 z 10 - 7432 hlasov
Odohrané
83445
krát

Konfrontácie medzi Ben 10 a Dan Bakugan. Vyberte znak, ktorý chcete a prejdite a strieľať lukom a šípmi zabiť svojho protivníka. Kliknite tu a držte ho, kým nastaviť silu a uhol. Pamätajte uhol a silu, ktoré ste použili pre svoj ďalší snímku, a udrel súpera lepšie.

Bakugan Pamäť Hrať ►

Bakugan Pamäť

5
5 z 10 - 3732 hlasov
Odohrané
71488
krát

Pexeso s postavami z Bakugan. Máte tri úrovne obtiažnosti, až 30 kariet. Vyberte si pár kariet kliknutím na ne a potom sa pokúste spomenúť si na postavy, ktoré sa objavili, keby náhodou, sú rovnakej povahy, zostanú s videný charakter, ale ak sa nezhodujú, budú chcieť znovu a budete musieť vybrať ďalšie dve karty. Pokúste sa nájsť všetky znaky v čo možno najkratšom čase.