Hry Zdarma

Hádanka Bakugan

Hry Bakugan

Hádanka Bakugan

Hádanka Bakugan Hodnotenie: 4/10

Hádanka Bakugan Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Nasaďte kúsky tejto skladačky vidieť obraz Dan Kuso, vodca bitky kresleného seriálu Bakugan. Pomocou myši pretiahnite karty, raz asi dve karty sú správne, oni zostali jednotní a nemôžu byť oddelené. Musíte nájsť ten správny pre každý z kúskov hádanka mieste. Dan Kuso je protagonista anime série Bakugan. S jeho priatelia sú bojovníci pôvodné Bakugan Battle. Je najlepším bojovníkom v seriáli a je populárny a známa po celom svete.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 67024 krát on-line. Poradie 201 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 4.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnotenie na základe 8184 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 67024 krát
Hádanka Bakugan

Hádanka Aktivita z obrázku Dan Kuso, protagonista animovaného seriálu Bakugan. Hra, kde budete musieť hľadať vpravo od každej zo skladieb v tomto mieste. Cieľom je obnoviť celý obraz znaku Dan Kuso, nepoužívajte viac stratégií a riadiť výkon a hrubú silu, pretože to najdôležitejšie je víťazstvo. Robiť hádanky je dobrá činnosť, najmä pre deti, pretože im pomáha v emocionálny a intelektuálny vývoj. Je to hádanka pre všetky vekové kategórie, najmä pre deti, ktoré je tiež postava vedia.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Hádanka Bakugan pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Bakugan flash hra s názvom Hádanka Bakugan. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Hádanka Bakugan , a to sa týka Bakugan. Naša nová hra Hádanka Bakugan je jedna z najlepších hier Bakugan nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Hádanka Bakugan, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Hádanka Bakugan
SPÄŤ

Bakugan Najhranejšie hry

Karty Bakugan Hrať ►

Karty Bakugan

6
6 z 10 - 6618 hlasov
Odohrané
92717
krát

Zapojte sa do záchvatu Bakugan karty, hodiť kartu súťažiť proti sebe a zistiť, kto má na hornej Bakugan. Vyberte si jednu z 3 Bakugan a bitka začína, práve keď ľavý indikátor je plná. Čaká na výsledky bodoch kariet, či ste víťaz. Vyberte si kartu a namiesto toho vypustiť, ten sa silnejší z dvoch vyhrá hru. Musíte si vybrať medzi tri z nich, ktoré reprezentuje vás. Zistite, ktoré sú najsilnejšie a právomoci, ktoré ...

Ben 10 a Bakugan lukostrelci Hrať ►

Ben 10 a Bakugan lukostrelci

6
6 z 10 - 7432 hlasov
Odohrané
83445
krát

Konfrontácie medzi Ben 10 a Dan Bakugan. Vyberte znak, ktorý chcete a prejdite a strieľať lukom a šípmi zabiť svojho protivníka. Kliknite tu a držte ho, kým nastaviť silu a uhol. Pamätajte uhol a silu, ktoré ste použili pre svoj ďalší snímku, a udrel súpera lepšie.

Bakugan Pamäť Hrať ►

Bakugan Pamäť

5
5 z 10 - 3732 hlasov
Odohrané
71488
krát

Pexeso s postavami z Bakugan. Máte tri úrovne obtiažnosti, až 30 kariet. Vyberte si pár kariet kliknutím na ne a potom sa pokúste spomenúť si na postavy, ktoré sa objavili, keby náhodou, sú rovnakej povahy, zostanú s videný charakter, ale ak sa nezhodujú, budú chcieť znovu a budete musieť vybrať ďalšie dve karty. Pokúste sa nájsť všetky znaky v čo možno najkratšom čase.