Hry Zdarma

Barbie na ľade (skladačka)

Hry Barbie

Barbie na ľade (skladačka)

Barbie na ľade (skladačka) Hodnotenie: 6/10

Barbie na ľade (skladačka) Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Barbie bola na návšteve Disney World s Kenom a jej priateľmi. Travel priniesol suvenír fotografiu, ale jej sestra má zlomené obrázok. Barbie chce mať tento suvenír fotografiu, môžete pomôcť náš priateľ opraviť fotografiu. Ak chcete rekonštruovať obraz, bude kus vyberte pomocou myši, a keď o 2 alebo viac kusov sa automaticky spájal. Cieľom je dokončiť puzzle a znovu nechať veľký obraz. To je puzzle s Barbie, Ken a priateľmi. Pomocou myši, aby prestavať puzzle.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 44228 krát on-line. Poradie 374 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 5064 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 44228 krát
Barbie na ľade (skladačka)

Bábika Barbie má fotografickú korčuľovanie. Vidíme princezná korčuľovanie s princom. Za jej priatelia sú. V diaľke vidíme hrad nad mraky. Okrídlený kôň lietanie po oblohe. Nádherná scenéria budete musieť vrátiť k dokončenie. Vezmite si túto puzzle v čo najkratšom možnom čase. Musíte opustiť obraz, ako to bolo v origináli čo najskôr.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Barbie na ľade (skladačka) pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Barbie flash hra s názvom Barbie na ľade (skladačka). A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Barbie na ľade (skladačka) , a to sa týka Barbie. Naša nová hra Barbie na ľade (skladačka) je jedna z najlepších hier Barbie nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Barbie na ľade (skladačka), že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Barbie na ľade (skladačka)
SPÄŤ

Barbie Najhranejšie hry

Make-up s Barbie Hrať ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasov
Odohrané
254092
krát

Barbie potrebuje obrázok zviesť fotoaparát! Ak chcete začať hrať s ním, choďte do toho a naučiť sa a precvičiť s ním. Vyberte si svoju obľúbenú farbu na tvár, vlasy, oči, pery a všetko príslušenstvo, aby sa Barbie krajšie. Majú kompletnú sadu make-upu ísť vidieť, že farebný a tón pleti, ktorá vám vyhovuje najlepšie. Potom sme sa ísť do salónu, s účesom a farbou. Potom si môžete vybrať farbu o ...

Barbie rébus úroveň 2 Hrať ►

Barbie rébus úroveň 2

6
6 z 10 - 18192 hlasov
Odohrané
137493
krát

Rekonštrukcia obrazu z niekoľkých bábik Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovne obtiažnosti z čoho vyberať. Na prvom stupni sú radené kúsky a so zdravým rozumom poštou. Na úrovni dva a tri, budete musieť otočiť kúsky, aby sa zmestili správne so sebou. Cieľom je, aby obraz je kompletný. Presun časti snímok, ktoré majú byť umiestnené na správnom mieste. Tri bábiky Barbie sú na vás čaká na dokončenie vidieť celú s ...

Upratovanie deň v dome Barbie Hrať ►

Upratovanie deň v dome Barbie

4
4 z 10 - 19128 hlasov
Odohrané
136837
krát

Barbie party sa včera v noci doma a ľudia opustili miestnosť neporiadok a Barbie má čisté teraz. Pomáhame našim priateľom zhromaždiť. K tomu je clivk objet, že chcete ísť s myšou a presuniete ho pohyb myši.