Hry Zdarma

Barbie Puzzle

Hry Barbie

Barbie Puzzle

Barbie Puzzle Hodnotenie: 2/10

Barbie Puzzle Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Páči sa vám Barbie? Barbie puzzle hra, to je prvý stupeň, tu kusy sú radené, takže to bude jednoduchšie upraviť kúsky. Stačí dať každý kus obrazu v mieste, takže obraz je kompletný. Je to jednoduchá hra, deti sa to páči moc. Budú môcť hrať ľudia všetkých vekových kategórií. Barbie bábika je jedna z dievčat, obľúbené hračky a niektoré deti. Predstavuje ideálne estetické a osobnosť dali cez kreslených seriáloch a filmoch On hral.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 126143 krát on-line. Poradie 86 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 2.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Hodnotenie na základe 25686 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 126143 krát
Barbie Puzzle

V tejto hre musíte kompozíciu snímky, ktorý je rozdelený do nových častí. Stačí dať späť na miesto každého obrázku. Je to ľahké a jednoduché zloženie. Jednotlivé kusy sú umiestnené tak, že je ľahké pre deti, pomocou myši, kliknite a pretiahnite jednotlivé časti na správne miesto. Celkový obraz je scéna z jedného z filmov, ktoré je víla bábiku. Vidíme scény z filmu s krídlami a znesiem. Odporúčame aktivita pre každého. Iste budete tráviť dobrý čas hrať s touto hrou.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Barbie Puzzle pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Barbie flash hra s názvom Barbie Puzzle. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Barbie Puzzle , a to sa týka Barbie. Naša nová hra Barbie Puzzle je jedna z najlepších hier Barbie nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Barbie Puzzle, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Barbie Puzzle
SPÄŤ

Barbie Najhranejšie hry

Make-up s Barbie Hrať ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasov
Odohrané
254092
krát

Barbie potrebuje obrázok zviesť fotoaparát! Ak chcete začať hrať s ním, choďte do toho a naučiť sa a precvičiť s ním. Vyberte si svoju obľúbenú farbu na tvár, vlasy, oči, pery a všetko príslušenstvo, aby sa Barbie krajšie. Majú kompletnú sadu make-upu ísť vidieť, že farebný a tón pleti, ktorá vám vyhovuje najlepšie. Potom sme sa ísť do salónu, s účesom a farbou. Potom si môžete vybrať farbu o ...

Barbie rébus úroveň 2 Hrať ►

Barbie rébus úroveň 2

6
6 z 10 - 18192 hlasov
Odohrané
137493
krát

Rekonštrukcia obrazu z niekoľkých bábik Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovne obtiažnosti z čoho vyberať. Na prvom stupni sú radené kúsky a so zdravým rozumom poštou. Na úrovni dva a tri, budete musieť otočiť kúsky, aby sa zmestili správne so sebou. Cieľom je, aby obraz je kompletný. Presun časti snímok, ktoré majú byť umiestnené na správnom mieste. Tri bábiky Barbie sú na vás čaká na dokončenie vidieť celú s ...

Upratovanie deň v dome Barbie Hrať ►

Upratovanie deň v dome Barbie

4
4 z 10 - 19128 hlasov
Odohrané
136837
krát

Barbie party sa včera v noci doma a ľudia opustili miestnosť neporiadok a Barbie má čisté teraz. Pomáhame našim priateľom zhromaždiť. K tomu je clivk objet, že chcete ísť s myšou a presuniete ho pohyb myši.