Hry Zdarma

Barbie Vianoce

Hry Barbie

Barbie Vianoce

Barbie Vianoce Hodnotenie: 5/10

Barbie Vianoce Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Na Vianoce Barbie chce byť v móde. Musíte sa obliekať Barbie šaty na Vianoce, s Santa klobúk, šatku alebo klobúk snehuliaka. Barbie má všetko príslušenstvo, ako byť v móde Vianoce. Vytvorte si vlastnú postavu skladanie každý prvok k vytvoreniu ideálne dievča pre dovolenku. Šperky, vlasy, ústa, oči, klobúk a oblečenie si môžete prispôsobiť Barbie na Vianoce.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 36198 krát on-line. Poradie 504 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 1768 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 36198 krát
Barbie Vianoce

V tejto hre, budete musieť make-up a oblečenie až Barbie, vianočné oblečenie. Ak to chcete urobiť, kliknite na položku s myšou a ťahaním telo vám Barbie. Umiestnite všetko príslušenstvo na znak, ktorý chcete charakterizované na prázdniny. Zdobiť a upravovať slávny postavu tak milované dievčatá.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Barbie Vianoce pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Barbie flash hra s názvom Barbie Vianoce. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Barbie Vianoce , a to sa týka Barbie. Naša nová hra Barbie Vianoce je jedna z najlepších hier Barbie nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Barbie Vianoce, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Barbie Vianoce
SPÄŤ

Barbie Najhranejšie hry

Make-up s Barbie Hrať ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasov
Odohrané
254092
krát

Barbie potrebuje obrázok zviesť fotoaparát! Ak chcete začať hrať s ním, choďte do toho a naučiť sa a precvičiť s ním. Vyberte si svoju obľúbenú farbu na tvár, vlasy, oči, pery a všetko príslušenstvo, aby sa Barbie krajšie. Majú kompletnú sadu make-upu ísť vidieť, že farebný a tón pleti, ktorá vám vyhovuje najlepšie. Potom sme sa ísť do salónu, s účesom a farbou. Potom si môžete vybrať farbu o ...

Barbie rébus úroveň 2 Hrať ►

Barbie rébus úroveň 2

6
6 z 10 - 18192 hlasov
Odohrané
137493
krát

Rekonštrukcia obrazu z niekoľkých bábik Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovne obtiažnosti z čoho vyberať. Na prvom stupni sú radené kúsky a so zdravým rozumom poštou. Na úrovni dva a tri, budete musieť otočiť kúsky, aby sa zmestili správne so sebou. Cieľom je, aby obraz je kompletný. Presun časti snímok, ktoré majú byť umiestnené na správnom mieste. Tri bábiky Barbie sú na vás čaká na dokončenie vidieť celú s ...

Upratovanie deň v dome Barbie Hrať ►

Upratovanie deň v dome Barbie

4
4 z 10 - 19128 hlasov
Odohrané
136837
krát

Barbie party sa včera v noci doma a ľudia opustili miestnosť neporiadok a Barbie má čisté teraz. Pomáhame našim priateľom zhromaždiť. K tomu je clivk objet, že chcete ísť s myšou a presuniete ho pohyb myši.